Zobrazení dnes: 10
Zobrazení včera: 12846
Zobrazení 2019: 1704010
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61363433

Ponuka pôžičky

Finanční pomoc s pojištěním. Nabízím půjčky jakéhokoli druhu od 50000 do 10 000 000 Kč pro každého občana, který je schopen splácet bez řádného termínu. Doba úročení je 3% jedinečná po celou dobu splácení. Neváhejte a kontaktujte mě, jsem Vám k dispozici 24h / 24h. E-mail: lubicapotocka4@gmail.com

Region : Praha
Telefon : +19739220703
Email : lubicapotocka4@gmail.com

Kosí hnízdo

Od září 2019 (resp. od posledního týdnu v srpnu) budeme potřebovat nového člena týmu lesní mateřské školy Kosí hnízdo v Praze Slivenci.

CO OD NOVÉHO ČLENA(PEDAGOGA) NUTNĚ POTŘEBUJEME
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Dobrou psychickou, fyzickou i zdravotní kondici
( práce s dětmi, venku i za nepříznivého počasí)
- Pedagogické vzdělání (pokud není, pak ochotu si jej doplnit)
- Kladný a empatický vztah k dětem, respektující přístup
- Kladný vztah k přírodě a bytí venku
- Reálný odhad vlastních možností a míry nasazení

CO VÍTÁME
- Pozitivně naladěnou osobnost
- Hru na hudební nástroj
- Zkušenost s prací s dětským kolektivem předškolního věku

CO NABÍZÍME
- Smysluplnou radostnou práci, pestrý přirozený pohyb, min. čas strávený u počítače
- Zaměstnanecký poměr na zkrácený nebo hlavní úvazek (fin. ohodnocení jako ve státní mš) nebo DPP
- Stravu (dopo svačina, oběd)
- Pohodový kolektiv v neformálním prostředí s otevřenou komunikací
- Drobné benefity (vzdělávací kurzy, masáže, pohodové léto)

NÁPLŇ PRÁCE
Přesný rozsah závisí na možnostech nového člena týmu, dokážeme v rámci týmu upravit ke spokojenosti všech. Obecně se jedná o 2 - 3 - 4 dny (přímá pedagogická činnost s dětmi), 4h týdně příprava, (5 dnů v týdnu u dětí nikdo z nás není). Pro skupinu 16 dětí ve věku 3-6 let jsou k dispozici 2 pedagogové. Každý z pedagogů má přidělenou ještě jednu provozní oblast, za níž je zodpovědný. Kromě toho se účastní přípravného týdne (poslední týden v srpnu), podílí se na pedagogickém plánu, účastní se měsíčních porad a třikrát za rok slavností s rodiči.

Místo výkonu práce: Praha Slivenec, Chuchelský háj. Životopis (a případný motivační dopis – nehledáme spisovatele, ale pedagoga ) posílejte na e-mail: kosacci@kosihnizdo.org, www.kosihnizdo.org

Region : Praha
Telefon : 775222118
Web : www.kosihnizdo.org
Email : kosacci@kosihnizdo.org

Řidič sk CE

Region : Plzeň-jih
Telefon : 731517264

Rychlé peníze? Zkuste nahý úklid na nakedcleaning.cz

Region : Praha
Web : nakedcleaning.cz
Email : info@nakedcleaning.cz

Realizujte svoje projekty s dôverou a objektívnosťou.

Dobrý den. Vzhledem k mnoha prípadech rizika krádeže v dusledku vaší žádosti o pujcka, není treba, abyste se obávali. Naléhave vás žádám, abyste verili a verili našim rychlým, spolehlivým a bezpecným službám, které po mnoho let delaly mnoho lidí štastnými. Jedna formalita a máte pujcka do 72 hodin. Rozhodnete se pro naše služby a nebudete zklamáni. kontakty: E-mail: martin.moravova@gmail.com Whatsapp: +420 704 546 731 S pozdravem k vašim službám. Vaše spokojenost byla naší prioritou a naší povinností. Martin Moravová

Region : Klatovy
Telefon : 704546731
Email : martin.moravova@gmail.com

Finanční nabídka - Osobní finance » Úvěry, půjčky - Kurzy

Finanční podpora mezi jednotlivci Dobrý den, Abychom Vám mohli realizovat své projekty, nabízíme Vám možnost krátkodobých a střednědobých půjček s flexibilním splátkovým plánem a cenově dostupnou roční úrokovou sazbou, která vám usnadní život. Poskytujeme půjčky od 40000 do 20.000 .000 kč Kontaktujte prosím nás bez váhání a podejte žádost o půjčku v případě potřeby: Email: jiri35527@gmail.com

Region : Rakovník
Email : jiri35527@gmail.com
Datum vložení : 17:26 24.04.2019Detail >>

potrebujete financní pomoc?

Svedectví o tom, jak jsem dostal svuj úver
moje jméno je tantzer stanislav žiji v praze 3, dostal jsem svuj úver 1.500000 euro od tohoto legitimního veritele, kontaktujte jeho email: (helpboard5526@gmail.com) whatsapp +17372105683 pro váš úver je velmi legitimní. slibuji, že všem svedcím jeho dobrou vuli

Region : Praha
Telefon : 0789567400

Šití oblečení

Práce z domova (Ostrava) Sešívání předpřipravených dílů oblečení (jedná se pouze o sešívání). V brzké době možnost práce také v naší dílně. Podmínkou je vlastní šicí stroj a overlock. Požadujeme zkušenost s šitím oděvů/praxe v oboru výhodou. Ukázka vlastní práce/tvorby vítána. Výuční list nevyžadujeme. Vše důkladně vysvětlíme a poskytneme okamžitou podporu. V případě zájmu zašlete životopis na email: sijeme.obleceni@seznam.cz

Region : Ostrava
Email : Sijeme.obleceni@seznam.cz

Prace v nemecku

Nemcina , profi v oboru

Region : Karlovarský
Email : Lena259@seznam.cz

VYCHOVATELKA

Přijmeme vychovatelku / vychovatele do školní družiny na poloviční úvazek. Škola Praha 3 - Žižkov.

Region : Praha
Telefon : 723650567
Email : 91anna@seznam.cz
Datum vložení : 16:46 24.04.2019Detail >>

hledáme paní učitelku MŠ

Do naší MŠ v Praze 6 hledáme kvalifikovanou a milou paní učitelku, Plný úvazek, popř poloviční nástup možný ihned .Přátelský kolektiv - menší školka. Těšíme se na CV.

Region : Praha
Email : m.rescue@seznam.cz

NABÍDKA SERVIS MEZI INDIVIDUÁLNÍM Půjčit si od 2000 do 800.000 € a vrátit se od 100 € / měsíc, které můžete zvládnout snadno. Je kdykoliv přístupný pro vaše výdaje a vaše nepředvídané události. Vy si vyberete částku, kterou potřebujete a měsíční platbu, která odpovídá vašemu rozpočtu. Měsíční platba zůstává pevná bez ohledu na použité množství. Vaše peněžní rezerva je k dispozici bez důkazu o použití při úrokové sazbě 2% ročně E-mail: lubicapotocka4@gmail.com

Datum vložení : 14:57 24.04.2019Detail >>

Tlumočník-koordinátor

Hledám pracovní nabídku překlady a tlumočení, mám 2 roky praxe. Moje pracovní náplň: zařizování lékaře, pochuzky po úřadech, ubytování, překlad pracovních návodu, překlady ve výrobě, školení, řešení problematiky zaměstnanců. Překládám do Rj a Ukr.

Region : Středočeský
Email : alinaslyvka@seznam.cz

Pracovník ostrahy

Hledáme pracovníky ostrahy pro obchodní domy v Praze. Práce vhodná pro muže i ženy na pozici strážný-detektiv . Náplň práce: práce s kamerovým systémem, pochůzky po prodejně, ostraha pokladen. Co od vás očekáváme trestní bezúhonnost Co vám nabízíme 100 - 160,-Kč/hod možnost získání certifikátu strážný individuální plán směn výkonnostní odměny za zadržení stravenky po zaškolení práce i na HPP

Region : Praha
Telefon : 778 466 453

Přijmeme kuchaře/ku do mateřské školy

Přijmeme
Kuchaře/ku do jídelny mateřské školy od 26.8.2019.
Pracovní náplň – výroba a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků.

Nabízíme příjemný kolektiv, dotované stravování, příspěvek na pracovní oblečení, kulturní a sportovní akce.
MŠ Praha 8, Bojasova 1

Region : Praha
Telefon : 723203191
Email : jidelna@msbojasova.cz

Kuchař/ka v mateřské škole

Přijmeme Kuchaře/ku do jídelny mateřské školy od 26.8.2019. Pracovní náplň – výroba a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků.

ZÁKAZNICKÝ A ÚČETNÍ SPECIALISTA

- vzdělání středoškolské, - základní znalost účetnictví a administrativy, orientace v účetních dokladech, - znalost programů MS Office na uživatelské úrovni, - schopnost orientace na internetu, - praxe v ekonomickém oboru vítána.

Region : Pardubice
Telefon : 777175958
Web : www.in-el.cz
Email : david.tomiska@in-el.cz

Servirky

Region : Praha
Telefon : 736611777
Email : M.kricner@seznam.cz

Zdravotní sestra/ zubní instrumentářka

Do našeho týmu přijmeme šikovnou zdravotní sestru/ zubní instrumentářku na plný úvazek. Neznalost oboru není překážkou. Hledáme někoho, kdo je pečlivý, spolehlivý, komunikativní, samostatný. Specializujeme se na prevenci, záchovnou stomatologii, estetiku, endodoncii, protetiku, chirurgii a implantologii. Naše klinika je moderně vybavená, pracujeme s OPG, RTG, Mikroskopy a jiné. Náplň práce: - asistence lékaři u křesla- čtyřruční práce - obsluha OPG, RTG, autoklávu - objednávání pacientů - příprava a úklid ordinace Požadujeme - středoškolské/vysokoškolské vzdělání (v oboru zdravotnictví) - spolehlivost, komunikativnost, chuť učit se novým věcem

Region : Jindřichův Hradec
Telefon : 721331334
Email : anetapechovaprac@email.cz

Pravidelné sekání trávníku

Hledáme spolehlivého pána na pravidelné sekání trávníku (cca jednou za 2-3 týdny) v Říčanech u Prahy. Sekačku máme vlastní. Odměna za posekání zahrady (cca 450 m2) je 400 Kč.

Region : Praha-východ
Email : ewa76@centrum.cz