Zobrazení dnes: 9555
Zobrazení včera: 29274
Zobrazení 2024: 1299453
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 77614697

Asistentka pedagoga

Hledám práci asistentky pedagoga v MŠ na Praze 11. Nabízím otevřenost, empatii, spolehlivost a individuální přístup :-)

Region : Praha
Telefon : 776599887

Učitelka MŠ

vzdělání dle platné legislativy, hru na hudební nástroj, otevřený přístup k novým metodám ve vzdělávání a dalšímu vzdělávání, příjemné vystupování, flexibilitu a kreativitu

Region : Praha
Telefon : 725531875
Web : www.mskytlicka.cz
Email : info@mskytlicka.cz

Hledáme paní učitelku

Mateřská škola Březiněves, Praha 8, přijme paní učitelku na zkrácený úvazek. Hledáme kolegyni na 18 hodin týdně. Požadujeme kladný vztah k dětem, orientaci v oboru. Pozice je vhodná i pro studenty.

Region : Praha
Telefon : +420 724 486 324
Email : ms@brezineves.cz

Mateřská škola

Příjemnou paní hospodářku pro mateřskou školu, ekonomického vzdělání,znalost práce na PC, objednávky,vydejky,

Region : Praha
Telefon : 721364390
Email : msparmska@seznam.cz

vedoucí příměstských táborů v Praze 7

Hledáme vedoucí na příměstský tábor v Praze 7 v době od 10. do 14. července. Požadujeme čistý trestní rejstřík a dobrý zdravotní stav, který umožňuje práci s dětmi od 6 do 15 let.

Region : Praha
Web : ddmpraha7.cz
Email : krajcova@ddmpraha7.cz

MŠ Voráčovská

Mateřská škola Voráčovská v Praze 4 přijme kvalifikovanou učitelku. Životopis můžete zasílat na email: skolka@msvoracovska.cz

Region : Praha
Web : http://www.msvoracovska.cz
Email : skolka@msvoracovska.cz

školní asistent

Hledáme od 1.9.2023 do malé vesnické MŠ školního asistenta - pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga na úvazek 0,5 Možnost pracovat i na pozici překrývajícího učitele - 6 hodin týdně

Region : Kutná Hora
Web : www.skolka-zabori.webnode.cz
Email : ms.zabori@seznam.cz

Učitel/ka v mateřské škole

Mateřská škola Veltruská v Praze 9 na Proseku přijme od září 2023 učitelku (učitele) s kvalifikací pro vzdělávání předškolních dětí. Žuvotopis můžete zasílat na adresu: reditelka@msveltruska.cz

Region : Praha
Web : www.msveltruska.cz
Email : reditelka@msveltruska.cz

uklid/cisteni

Region : Zlínský
Telefon : 704507181
Email : omamica@seznam.cz

Učitelka/učitel MŠ

Volná pedagogická pozice v MŠ Šluknovská, Praha 9 - Střížkov od 1.9.2023 s nástupem v přípravném týdnu. Kvalifikační předpoklady dle zákona o pedagogických pracovnících.

Region : Praha
Telefon : 725 914 420
Web : www.mssluknovska.cz
Email : info@mssluknovska.cz

Kadeřnictví STŘIHOMAT

Sít kadeřnictví STŘIHOMAT hledá zkušeného kadeřníka/kadeřnici, který má zkušenosti s panskými střihy a úpravami vousů. Pokud máte silné dovednosti v této oblasti a chcete pracovat v dynamickém prostředí s mnoha příležitostmi pro růst, může to být pro vás ta správná příležitost. Hledáme jednotlivce s: • Zkušenostmi s panskými střihy • Schopností pracovat v rychlém tempu • Zájemem o rozvoj svých dovedností a technik • Skvělými komunikačními a zákaznickými schopnostmi

Region : Praha
Telefon : 735 037 902
Web : strihomat.cz
Email : prace@strihomat.cz

Práce s osobní dodavkou

Dobrý den řidič skupiny Vs vlastní dodávkou hledá práci preferujem práci v noci.praha a středočeský kraj.kontakt 774291995 Praha

Region : Praha
Telefon : 774291995
Email : dragandrotar@seznam.cz

Vedoucí údržby v Zoologické zahradě Tábor, a.s.

Co bude Vaším úkolem: Zodpovědnost za provoz areálu Zodpovědnost za koordinaci a řízení všech údržbářských prací Vedení menšího týmu údržbářů – do 3 lidí Zajištění dovozu sena a krmiva pro zvířata Zajištění veškerých oprav pro provoz areálu Běžná údržba a stavba nových výběhů Kontrola a údržba veškerých technických zařízení Sekání trávy, uklízení sněhu, hlášení závad Zajišťování pravidelných revizí a nutných technických prohlídek Podíl na rozvoji zoologické zahrady Co od Vás očekáváme: Ukončené SŠ vzdělání technického zaměření, VŠ výhodou Výborný fyzický a zdravotní stav Schopnost zajištění veškerých oprav ŘP skupiny B Manuální zručnost Schopnost vedení týmu Samostatnost, bezúhonnost, organizační schopnosti Kladný vztah ke zvířatům

Region : Tábor
Email : prace@zootabor.eu

Údržbář v Zoologické zahradě Tábor, a.s.

Co bude Vaším úkolem: Zajištění veškerých oprav pro provoz areálu Běžná údržba a stavba nových výběhů Kontrola a údržba veškerých technických zařízení včetně elektrických ohradníků a jejich zdrojů Sekání trávy, uklízení sněhu, hlášení závad Podíl na rozvoji zoologické zahrady Co od Vás očekáváme: Vyučení nebo maturita technického zaměření Výborný fyzický a zdravotní stav Manuální zručnost Aktivní a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu Kladný vztah ke zvířatům Trestní bezúhonnost

Ošetřovatel zvířat v Zoologické zahradě Tábor, a.s.

Co bude Vaším úkolem: Krmení a ošetřování zvířat Dohled nad zdravotním stavem zvířat Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor Úklid, čištění a údržba prostorů pro ustájení zvířat (výběhů, kotců, klecí, zimovišť, stájí, voliér…) a vybavení Shromažďování a zaznamenávání informací o zvířatech, např. o jejich hmotnosti, velikosti, fyzickém stavu, provedených ošetřeních, předepsané léčbě a příjmu potravy Práce na směny Co od Vás očekáváme: VŠ nebo SŠ vzdělání se specializací na chovatelství zvířat, zootechniku či veterinární obor Manuální zručnost, fyzickou zdatnost, chuť pracovat Kladný vztah ke zvířatům Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

Web : https://www.zootabor.eu/vse-o-zoo/nabidka-zamestnani/osetrovatel-zvirat-v-zoologicke-zahrade-tabor-a-s/

uč MŠ, asist ped, vychovatel, uč PT

Region : Praha
Telefon : 737382508
Email : jak08@seznam.cz

asistent ped, uč PT, uč MŠ, vych ŠD

Hledám práci jako uč MŠ, asistentka pedagoga, vychovatelka ŠD, uč PT. Jsem spec pedagog, mám 21 let praxe ve školství. Mám vystudovanou i volnočasovou pedagogiku a DV. Pracuji i s dětmi s hendikepem. Prosím o nabídky na Praze 9,10 a Praze východ. Děkuji

Hospodyně/uklízečka

Vyžadujeme řidičské oprávnění sk. B, pečlivost a pracovitost. Nabízíme 150 Kč/hod čistého. Zájemkyně, prosím, zašlete životopis či pár vět o sobě na adresu: schwarz.klara@gmail.com

Region : Klatovy
Email : schwarz.klara@gmail.com

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu

Datum : 21.02 10:19 - 2024

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...