Zobrazení dnes: 6936
Zobrazení včera: 5278
Zobrazení 2020: 3411115
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67417284

Hledáme paní učitelku vzdělání Střední pedagogická škola

Dobrý den, přijmeme milou kolegyni může být i absolventka nebo studentka pedagogické fakulty. Úvazek pružná pracovní doba.tel.721364390 Nástup možný 1.9.2020 Prosím podělte životopis a těšíme se na Vás.

Region : Praha
Telefon : 721364390
Web : Msparmska
Email : msparmska@seznam.cz

Hodinovy manzel+ zednicke prace

Region : Znojmo
Telefon : 774083958
Email : buchtelaluba@seznam.cz

Prace, brigada v Italii

Vek od 18 let.

Region : Moravskoslezský
Telefon : 00393472661881
Email : Agenturaatm@gmail.com

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o.

Práce v logistice a výrobě.

Region : Středočeský
Telefon : +420601558137
Email : i.ushchenko@workintense.cz

Vychovatelka do družiny, Praha 4

SŠ vzdělání, zájem o práci s dětmi

Region : Praha
Telefon : 721555821

OBCHODNÍ SPECIALISTA

Náplň práce: péče o svěřený kmen zákazníků a jeho rozšiřování aktivní telefonování - formou dialogu a zjišťováním potřeb využívání sociálních sítí pro vyhledávání obchodních příležitostí vedení obchodních schůzek B2B prodej POP a POS materiálů (např.stojanů) práce s interním systémem zodpovědnost za obchodní výsledky Upřednostňujeme: komunikativnost, schopnost klást vhodné otázky spolehlivost a pečlivost ochotu učit se a rozvíjet své dovednosti komunikativní znalost AJ/NJ výhodou vhodné pro proaktivní absolventy VŠ ŘP B

Region : Louny
Telefon : 474532040
Web : www.sittardia.cz
Email : martin.kaderavek@sittardia.cz

DTP OPERÁTOR

Náplň práce: Příprava tiskových dat pro výrobu - ripování Kontrola správnosti dat Práce v grafických softwarech Ovládání strojů na velkoplošný tisk a řezání Požadavky: Základní znalost programů Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop, popř. CorelDRAW Pečlivost, přesnost, spolehlivost SŠ vzdělání technického zaměření Ochota pracovat ve směnném provozu Nabízíme: Fixní mzdu s variabilní složkou Příspěvek na dojíždění Čaj/káva na pracovišti zdarma Proškolení Možnost uplatnit své nápady a kreativitu Pravidelné firemní akce Zázemí pro odpočinek - zahrada, kuchyňka Moderně vybavené čisté prostředí

TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO TISKU

Náplň práce: obsluha nejmodernějších tiskových strojů na velkoformátový UV a latexový tisk tisk zakázek řezání na automatických deskových a rolových plotrech kašírování a laminování základní údržba strojů ovládání softwaru strojů Upřednostňujeme: vzdělání SŠ technického zaměření pečlivý a proaktivní přístup k práci ochotu pracovat ve 2-3 směnném provozu manuální zručnost rutinní ovládání PC Nabízíme: zajímavou práci v zakázkové výrobě fixní mzdu s variabilní složkou proškolení se softwarem a obsluhou strojů nápoje na pracovišti zdarma neomezeně příspěvek na dojíždění čisté moderně vybavené prostředí pravidelné firemní akce pojištění odpovědnosti hrazené firmou

Telefon : +420702236302

Region : Praha
Telefon : +420724519870

Region : Praha
Telefon : +42060558137

Učitelka v Mateřské školce

Hledáme usměvavou paní/slečnu učitelku s pedagogickým vzděláním do soukromé školky na Letné (Praha 7), kterou práce s dětmi opravdu baví.

Region : Praha
Web : www.mskocour.cz
Email : kocour@mskocour.cz

Operátor výroby

Požadujeme manuální zručnost Flexibilitu Týmovou spolupráci

Region : Plzeň-město
Telefon : 724768535

Řidič dodávky do 3.5

Řidič hledá práci na DPP. Praxe 40 let. 36 let jsem jezdil na MKD a nyní hledám práci na DPP na dodávku do 3.5 tuny. Možnost i EU. Mám čistý trestní rejstřík a karta řidiče bez záznamu. Bydlím v Praze Kyje. Pokud bude zájem pište na email a nebo sms na 605234015.

Region : Praha
Telefon : 605234015
Email : hostivice60@email.cz

ŘIDIČ 50 let

ŘIDIČ 50 LET S VLASTNÍM OS.VOZEM HLEDÁ ROZVOZ NEJEN JÍDLA...BRIGÁDNĚ

Region : Praha
Telefon : 777869083

pracovnici na úklid

úklid učeben, kanceláří a sociálního zařízení, úvazek 4 hodiny v odpoledních hodinách

Region : Brno-město
Email : drahomira.fajmonova@dvi.cz

Anglicko - česká školka hledá

Hledáme do anglicko - české školky v Satalicích, Praha 9 (vlakem 15 min z Masaryk.) novou posilu na plný úvazek (ohodnocení podle praxe, pedag. vzdělání) od srpna nebo září, hodné děti od 2-6 let, přátelský kolektiv, velká zahrada. Potřebujeme angličtinu na komunikativní úrovni, lásku k dětem a nadšení pro práci s dětmi. Děkuji

Region : Praha
Telefon : 776240018
Web : www.littleme.cz
Email : littlemeskolka@gmail.com

Staň se operátorem chatu a pracuj z domu

Jako operátor chatu musíš mít vynikající schopnost pro psaní. Musí Ti být 18 let nebo víc, což potvrzujeme pomocí tvého ID. Musíš přijmout naše prohlášení o ochraně soukromí, protože pracujeme s osobními daty našich zákazníků. Také musíš vlastnit počítač a internetové připojení. Po zakončení školení musíš napsat alespoň 200 zpráv týdně. Jedině tak zůstaneš aktivní. Toto množství není těžké dosáhout, takže to nebude problém.

Region : Praha
Telefon : 602556081
Web : https://chat-z-domu.com/signup-form/?ref=CZ3776
Email : jana1pelikanova@gmail.com

Pomocná síla do kuchyně

Hledáme pomocnou sílu do kuchyně, mytí nádobí, úklid a pomocné práce.

Telefon : 774995936

Práca v Nemecku

Nová pracovná ponuka: Opatrovateľka Opatrovaný pacient je 88 -ročná pani, má 175 cm, 75 kg, inkontinentná, ležiaci pacient – k dispozícií má Bettenlift, stupeň opatrovania 4. Býva v byte s internetom. Plat: 1 400 € netto/ mesiac (cestovné 100 €) Dĺžka turnusu: 1 mesiac Miesto výkonu práce: Monchengladbach Možný nástup: 28.06.2020 Viac info na: 0908 737 303, 421 918 053 593

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Web : Horná 54
Email : register@euprogres.sk

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www