Zobrazení dnes: 3067
Zobrazení včera: 10936
Zobrazení 2019: 2324323
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61983746

Učitelka v mateřské škole

Do soukromé mateřské školky hledáme milou, zodpovědnou a pro práci s dětmi nadšenou paní učitelku na HPP (plný úvazek). Požadujeme odpovídající kvalifikaci, případně kvalifikační kurz Chůva. Nástup možný od 1.7.2019 nebo dle dohody. Profesní životopis s motivačním dopisem prosím zasílejte na: jstrmiskova@seznam.cz. Budeme se těšit!

Region : Brno-město
Telefon : 775703556
Email : jstrmiskova@seznam.cz

Číšník - servírka

Pizza Coloseum Avion Ostrava hledá servírku na soboty a neděle přes obědy- cca 6h denně. Požadujeme chuť se učit novým věcem, příjemné vystupování, praxe v oboru.

Region : Ostrava
Telefon : 605455013
Email : avion.ostrava@coloseum.cz

prodavač

Region : Český Krumlov
Email : zelezarstvikral@seznam.cz

UČITELKA MŠ

Hledáme paní učitelku do MŠ na Praze 5 na úvazek 0,75 na HPP s pedagogickým nebo zdravotnickým vzděláním nebo dostatečnou praxí v oboru. Nástup od července 2019 nebo během léta. Práce v malém přátelském kolektivu v hezkém prostředí moderní zavedené soukromé školky, s velkou zahradou. Požadujeme spolehlivost, kladný přístup k malým dětem, kreativitu, flexibilitu, praxe v MŠ nebo obdobném zařízení podmínkou. Své životopisy s fotografií a případně motivačním dopisem, prosím, zasílejte na uvedený mail nebo volejte na 775 715 055.

Region : Praha
Telefon : 775715055
Web : www.skolka-jezecek.cz
Email : veronika.kosarova@seznam.cz

Učitelka v MŠ

Dobrý den, MŠ Zbuzany (Praha - Západ) přijme paní učitelku. Odpovídající kvalifikace nebo alespoň praxe v mateřské škole je nutná. Nástup od konce srpna 2019 na celý úvazek (31 h týdně přímé pedagogické práce). Životopisy zasílejte na mszbuzany@seznam.cz nebo volejte na č. 731 651 385.

Region : Praha-západ
Telefon : 731651385
Web : www.mszbuzany.cz
Email : mszbuzany@seznam.cz

MŠ Zbuzany

Pomocný/á kuchař/ka

DO NAŠEHO PŘÁTELSKÉHO TÝMU ZAMĚSTNANCŮ HLEDÁME ŠIKOVNÉHO KOLEGU ČI KOLEGYNI NA POZICI KUCHAŘ/KA ČI POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA. Požadujeme: * Vyučení v oboru * Praxe vítána ideálně zkušenosti z podobných provozů-domovy, nemocnice, školní jídelny apod. * Předpoklady pro týmovou spolupráci * Odpovědnost za svou práci * Spolehlivost, samostatnost * Dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů (potravinářský průkaz)

Region : Praha
Telefon : 603109704
Web : http://www.malesiceds.cz
Email : stravovaci@malesiceds.cz

Hledáme učitelku MŠ od 26.8.2019

MŠ Záboří nad Labem přijme na plný úvazek kvalifikovanou učitelku MŠ - nástup 26.8.2019 - nabízíme příjemné prostředí v malé vesnické škole - 12 km od Kolína a Kutné Hory - vlakové spojení Praha-Pardubice každou hodinu.

Region : Kutná Hora
Web : www.skolka-zabori.webnode.cz
Email : ms.zabori@seznam.cz

Brigáda

Region : Bruntál
Email : mvpm@seznam.cz

SIKOVNY SKOLNIK - ZAHRADNIK

SOU u KRBU.Praha.10.Malesice hleda sikovneho SKOLNIKA- ZAHRADNIKA.Nastup mozny hned.Veskere informace Vam da ved.Ekonom.useku p.Novakova tel-274019104 - 778713384.Nebo p.HACKO na tel 607829876 .TESIME SE NA VASI I NASI SPOLUPRACI.

Řidič

Řidičský průkaz SK B Česky jazyk Věk do 45 let 140 Kč čistá mzda

Region : Praha
Telefon : 720 980 940
Email : Loren.corleone@gmail.com

Recepční v hotelu

nástup dle dohody ochotu pracovat na směny (denní 6-18hod., odpolední 12-18hod., noční 18-6hod.), nepřetržitý provoz včetně svátků a víkendů (rozvržení směn je na dohodě). komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou minimálně středoškolské vzdělání s maturitou znalost práce na PC (MS Office) umění jednat s lidmi, příjemné vystupování reprezentativní vystupování výborné komunikační a organizační schopnosti praxi na pozici recepční nebo v administrativě jen vítáme, ale není podmínkou, zaučíme

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 773550360
Web : www.hotellaromantica.cz
Email : reception@laromantica.cz

•nástup dle dohody •ochotu pracovat na směny (denní 6-18hod., odpolední 12-18hod., noční 18-6hod.), nepřetržitý provoz včetně svátků a víkendů (rozvržení směn je na dohodě). •komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou •minimálně středoškolské vzdělání s maturitou •znalost práce na PC (MS Office) •umění jednat s lidmi, příjemné vystupování •reprezentativní vystupování •výborné komunikační a organizační schopnosti •praxi na pozici recepční nebo v administrativě jen vítáme, ale není podmínkou, zaučíme

Telefon : 739625405
Web : www.hotelplaza.cz
Email : office@hotelplaza.cz

Hledáme kuchařku do MŠ

Dobrý den,do naší dvoutřídní MŠ na Praze 10, hledáme kuchařku na zkrácený úvazek 6,5h. Nástup 09/2019

Region : Praha
Email : kucharka.skolka@seznam.cz

Učitelka do MŠ Praha - Slivenec

Do mateřské školy v Praze 5 – Slivenec
přijmeme učitelku na plný úvazek. Nástup po dohodě.
Nabízíme příjemné prostředí, vstřícný kolektiv, milé děti i rodiče, krásnou budovu s prostornou zahradou a zajímavé zaměstnanecké benefity.
Bližší info u vedoucí na mailu ms@msslivenec.cz nebo telefonu 603 439 410

Region : Praha
Telefon : 603439410
Web : Www.skolaslivenec.cz
Email : ms@msslivenec.cz

Mechanik/čka

Náplň práce: Montáž mechanických podskupin, mechanická montáž rozvaděčů, montáž kabelových tras. Požadujeme: Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou.

Region : Svitavy
Telefon : 775499076
Email : j.halbrstat@blaukom.cz

Elektromechanik/čka

Náplň práce: Montáž mechanických a elektrických částí, předmontáž rozvaděčů, montáž kabelových tras. Požadujeme: Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou.

asistentku

Hledáme asistenku učitelky do MŠ na Praze 9 na plný úvazek na HPP s pedagogickým nebo zdravotnickým vzděláním. Nástup od koncem srpna 2019 . Práce v malém přátelském kolektivu v hezkém prostředí moderní zavedené soukromé školky. Prosím o životopis foto na email:

reditelka@skolkalimetka.cz

Region : Praha
Telefon : 605215054

Řidič mezinárodní dopravy

Přijmeme řidiče mezinárodní dopravy z důvodů rozšíření vozového parku . Mzda 30 000 – 40 000 Kč. V případě zájmu Nás kontaktujte na tel. 607820687

Region : Jeseník
Telefon : 607820687