Zobrazení dnes: 24
Zobrazení včera: 9947
Zobrazení 2020: 240610
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 64246779

uklízečka

Nabízím práci uklízečky v MŠ Kytlická, Praha 9. Úvazek 0,90. Nástup možný ihned.
tel.: 603251952

Region : Praha
Telefon : 603251952
Web : www.mskytlicka.cz
Email : mskytlicka@seznam.cz

nabídka půjčky mezi jednotlivcem

nabídka půjčky mezi jednotlivcem Mám kapitál, který bude použit k poskytování konkrétních krátkodobých a dlouhodobých půjček v rozmezí od 40 000 do 10 000 000 Kč každému vážnému člověku, který chce tuto půjčku. 3% úrok ročně v závislosti na zapůjčené částce, protože jako soukromý nechci porušovat zákon o lichvě. V závislosti na zapůjčené částce můžete splatit maximálně 6 měsíců až 30 let. je jen na vás, abyste zaplatili měsíční platby. Žádám pouze o ověřené vlastnoruční potvrzení dluhu a také o některé dokumenty. E-mail: suzanakove@seznam.cz

Region : Příbram
Telefon : 0606675897
Email : suzanakove@seznam.cz

Rychlá a pohodlná finanční půjčka

Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete použít na cokoli. Nízká úroková sazba 2% je stabilní po celou dobu splácení úvěru. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý žadatel v zemi. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky služby. Tato nabídka platí pro celou zemi. E-mail: leni.bolkova01@gmail.com

Region : Olomoucký
Telefon : 608987486
Web : vickyvibe2k
Email : leni.bolkova01@gmail.com
Datum vložení : 10:45 17.01.2020Detail >>

účetní,administrativa Brno a okolí

Hledám práci účetní na pracovní smlouvu - vítána externí spolupráce. Brno a okolí. Na vyžádání pošlu životopis.

Region : Brno-město
Telefon : 723 261 414
Email : lucka.julinkova@tiscali.cz

kadeřnictví Matrix

Region : Praha
Telefon : 737571869
Email : michkoudelova@atlas.cz

asistentka advokátní kanceláře

- zkušenosti s prací v administrativě, - samostatnost, důslednost a pečlivost, přesnost, - vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, - profesionální vystupování a vynikající komunikační schopnosti, - organizační schopnost a schopnost týmové spolupráce, - proaktivní přístup, - znalost MS Office, - komunikační znalost anglického jazyka (znalost polského jazyka výhodou), - řidičské oprávnění.

Region : Ostrava
Web : www.poncza-sramek.cz
Email : zemanova@poncza-sramek.cz

Vodič poniku

Schopnost zacházet se zvířaty. Trpělivost, komunikativní, slusnost,spolehlivost. Věk nad 18let.

Region : Trutnov
Telefon : 733232633

Pohodová práce na hlavní pracovní poměr za 140 Kč/hod – KFC Praha Budějovická

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 720021984
Email : lvohnicka@gmail.com

Fajn brigáda – KFC Arkády Pankrác

Heřmánek Praha - zástup na 1. stupeň

Potřebujeme záskok za nemocnou učitelku 1. stupně, na jeden měsíc. Nástup okamžitě.
Volejte na 606416930
Pište na barbora.kubicova@skolahermanek.cz

Region : Praha
Telefon : 606416930
Web : www.skolahermanek.cz
Email : mirka@prorodinu.cz

Zedník, Stavbyvedoucí

Region : Středočeský
Telefon : 774774340
Web : www.hopastavby.cz
Email : info@hopastavby.cz

Traktorista ve vinařství

Platný řidičský průkaz T. Spolehlivost a chuť pracovat.

Region : Brno-venkov
Telefon : 602297745
Email : jitka1481976@seznam.cz

Asistent pedagoga

Mateřská škola v blízkosti metra Palmovka, Praha 8, hledá asistenta pedagoga.

Region : Praha
Telefon : 720 032 133
Web : www.mssokolovska.cz
Email : reditelka@mssokolovska.cz

Kontrolor funkčnosti elektroniky

Náplň práce: - kontrola funkcí spotřební elektroniky Požadujeme: - základní znalosti běžného užívání spotřební elektroniky - preciznost a vysoké pracovní nasazení - spolehlivost - základní práce na PC

Region : Kolín
Web : www.scorpion-elektro.com
Email : jirka@scorpion-elektro.com

Dělník/ce - čištění a balení elektroniky

Přijmeme pracovníka/ci na čištění a balení drobné elektroniky. Praxe není nutná, nabízíme zaškolení a zařazení do pracovního kolektivu. Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost a pracovitost.

Pomocná kuchařka do školní jídelny

Základní škola Praha 9 – Satalice, přijme od 1. 3. 2020 na plný pracovní úvazek pomocnou sílu do kuchyně. Praxe ve stravování není podmínkou. Nabízíme příspěvek na stravování, důchodové pojištění, 25 dnů dovolené, stálé zaměstnání. Rádi vás přivítáme ve vstřícném a přátelském kolektivu. Bližší informace o platových podmínkách a náplni práce při osobním kontaktu.

Region : Praha
Telefon : 731615613
Email : svachova.michaela@skolasatalice.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky.

Region : Praha
Telefon : +420722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Číšník, kuchař, pokojská

Od 1. března 2020 dlohodobě přijmeme na HPP servírku (číšníka), kuchaře (ku) a pokojskou. Rodinný podnik s více jak 20 -tiletou tradicí v historickém centru Třeboně, bydlení v objektu, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy. Příjemné prostředí, přátelský kolektiv. Požadujeme: praxi, úsměv, spolehlivost a flexibilitu. Životopis a důvod proč si myslíte, že by jste to měli být právě vy zasílejte na penzion@misek.cz

Region : Jindřichův Hradec
Telefon : 777017449
Web : www.misek.cz
Email : misek@penzion.cz

Volné místo kvalifikované učitelky mateřské školy

Přijmeme do naší mateřské školy Chmelová 8 Praha 10 kvalifikovanou učitelku na plný úvazek. Jde o dvousměnný provoz, škola má otevřeno od 6:30 hod do 17:00 hod. Hledáme učitelku s přátelskou povahou a schopností spolupracovat s rodiči a s kolektivem spolupracovnic.
Nástup možný ihned. Plat dle platných tabulek plus osobní příplatek. Aktivita je nejméně dvakrát ročně oceněna v odměnách.
Nabízíme možnost dalšího vzdělávání – škola hradí vzdělávací semináře a kurzy. V rámci FKSP škola přispívá na obědy v MtŠ, případně na rekreaci, plavenky atd.

Region : Praha
Web : www.mschmelova.cz
Email : skolka.chmelova@gmail.com

ŘIDIČ TAXI

- věk min.22 let - praxe v řízení motorových vozidel - spolehlivost a flexibilita - znalost cizího jazyka a znalost Prahy výhodou, ne však podmínkou -zájemci pouze z Benešova nebo jeho blízkého okolí

Region : Benešov
Telefon : 722412101
Email : jitka-sucha@seznam.cz