Zobrazení dnes: 5788
Zobrazení včera: 5756
Zobrazení 2020: 3464645
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67470814

Učitelka MŠ

Požadujeme: • Kvalifikační předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění • Odborné předpoklady pro výkon činnosti učitelky MŠ podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění Další požadavky: •kladný vztah k dětem •schopnost týmové spolupráce •organizační a komunikační dovednosti •předchozí práce s dětmi výhodou

Region : Kolín
Email : mstismice@seznam.cz

Učitelka MŠ

Požadujeme: •Kvalifikační předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění •Odborné předpoklady pro výkon činnosti učitelky MŠ podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění Další požadavky: •kladný vztah k dětem •schopnost týmové spolupráce •organizační a komunikační dovednosti •předchozí práce s dětmi výhodou

Zhodnocení finance

Dobrý den, ZHODNOTÍME VAŠE FINANCE s úrokem min 20 procent. Pro více informací pište na email pavel.paul.p@seznam.cz a nebo tel číslo 722258782...

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava

Pracovník pro výrobu plastových oken a dveří

Pracovník pro výrobu plastových oken a dveří Požadujeme: –Platný řidičský průkaz sk. B , praxe v oboru vítána, nezaučené zaučíme, flexibilita, organizační schopnosti, zodpovědnost Pracovní náplň: Nářez materiálu, zasklívání atd. montážní práce, zabudování výrobku včetně stavebních prací. Výrobní dílna je ve Staré Červené Vodě u Jeseníku . Zabudování dokončených výrobků dle investora v rámci ČR. Nabízíme: Odpovídající platové ohodnocení cca 20 000-30 000, odpovědnou a samostatnou práci, práci na HPP, práce v dobrém kolektivu v zavedené společnosti. Proškolování v rámci pracovní pozice. Pracovní poměr prozatím na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou. ZAUJALA VÁS TÁTO POZICE ? VÍCE INFORMACÍ K POZICI Reinoldová Michaela tel: 607820687 e-mail: okna@reinold.cz

Region : Jeseník

Kontrolor/⁠ka kvality automobilových dílů Mohelnice - HPP

- min. 18 let - dobrý zdravotní stav (slabší brýle nejsou překážkou) - smysl pro detail a odpovědnost - manuální zručnost

Region : Šumperk
Telefon : 7247437801
Web : https://epsorting.cz/
Email : schneiderova@epsorting.cz

Práca v Nemecku

Ešte ste sa nerozhodli cez ktorú agentúru vycetovať do Nemecka, neváhajte a vycestujte spolu s nami a my Vám vieme zabezpečiť prácu s ktorou budete spokojní Výhody, ktoré Vám ponúka EuProgres: - Bez poplatkov - Priamy prístup (viete koľko zarobíte) - Bez viazanosti (k ničomu Vás neviažeme) - Bez starostí (dokumenty nechajte na nás) - Komplexní servis (my Vám vieme zajednať dopravu) - Sme féroví - Sme flexibilní (sme tu pre Vás nonstop) - Príjemný a ochotný personal našej spoločnosti, na ktorý sa môžete kedykoľvek spoľahnúť - Práca na pracovnú zmluvu (odvody platíme za Vás) Viac info na tel.: 421 908 737 303 alebo 421 918 053 593

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Web : Horná 54
Email : register@euprogres.sk

Kuchař/ka

Do zavedené restaurace přijmeme kuchaře, kuchařku. Více informací na telefonním čísle 723251135.

Region : Liberecký

Chůva

Akreditovaný kurz na pozici chůvy ukončený certifikátem Nebo vzdělání zdravotní sestra/bratr nebo pedagogické vzdělání se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku Zdravotní způsobilost Praxe v jeslích nebo mateřské škole výhodou Potravinářský průkaz výhodou Občanská a morální bezúhonnost Schopnost pracovat v týmu

Region : Plzeňský
Telefon : 704609087
Email : lucka.vurmova@seznam.cz

Řidič

Dopravní firma příjme řidiče skupiny B na dodávku 8 palet. Většinou je nutné řídit Česko - sousední země. Požadujeme: praxi na pozici řidič minimalne 6 měsicu, spolelivost, zodpovědnost.

Region : Praha-západ
Telefon : 776882270
Email : tyrusto4ka@gmail.com

Prodej a práce v cukrárne

Chut pracovat ,komunikační schopnosti ,spolehlivost ,samostatnost ,poctivost .

Region : Středočeský
Telefon : 603165167
Web : www.cukrarskysalon.cz
Email : 1lenkaz@seznam.cz

Koordinátor projektu Ostrov

Náplň práce: · Osobní poradce pro klienty projektu (nezaměstnané osoby s cílem najít zaměstnání) · Organizace a vedení skupinových akcí pro klienty · Plánování a koordinace projektových aktivit · Tvorba a kontrola rozpočtu a kalkulací – práce na PC (Excel) · Administrativní činnost · Obchodní a lektorská činnost · Analýza trhu práce · Plánování a rozvoj dalších vzdělávacích aktivit v Karlovarském kraji · Prezentace a práce s veřejností Podmínky přijetí: • SŠ • komunikační a organizační schopnosti • Práce na PC (i Excel) • 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou • orientace v problematice strukturálních fondů EU výhodou • NJ výhodou • Řidičský průkaz sk.B, vlastní automobil výhodou

Region : Karlovy Vary
Web : bfz.cz
Email : nikol.fellnerova@bfz.cz

ošetřovatel(ka) sportovních koní

Sportovní stáj Vondráček, Ke Statenicům 42, 25267 Tuchoměřice u Prahy přijme ošetřovatele(ku) sportovních koní, nástup možný ihned, ubytování zajištěno, bez domácích zvířat, bližší informace na tel: 605263590, 605263591, e-mail: petra.vondr@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 605263590
Web : http://www.kopansky.cz/
Email : petra.vondr@seznam.cz

Asistent/ka insolvenčního správce

Kancelář insolvenčního správce v Táboře přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici asistent/ka. Náplní práce je především organizace chodu kanceláře, administrativní podpora, příprava dokumentů a komunikace s dlužníky, soudy a úřady. Co požadujeme: • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou • ochotu učit se novým věcem • spolehlivost • samostatnost • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) Znalosti a zkušenosti v oboru jsou výhodou, nikoli podmínkou. Vše Vás rádi naučíme. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. Své životopisy zasílejte na e-mail: lukas@vlasany.cz

Region : Tábor
Email : lukas@vlasany.cz

Školní asistent

pedagogické vzdělání

Region : Praha-východ
Telefon : 606031341
Web : www.mstehovec.cz
Email : skolka@mstehovec.cz

Práce

Dobrý den, hledám práci v Ostravě v oblasti administrativy, účetnictví, fakturace. Již 2 roky pracuji na pozici účetní a evidentky. Studuji dálkově VŠ ekonomického směru. Novou práci hledám především, abych se mohla kariérně posouvat. Poprosím zasílání nabídek na mail. Hezký den.

Region : Ostrava
Email : adhe@post.cz

Manipulační dělník se základní mzdou 33.000,-

- trestní a finanční bezúhonost - oprávnění na VZV a skupinu B - min. 1/2 roku zkušenost s VZV - fyzická zdatnost, spolehlivost, pracovitost Náplň práce: - svoz papíru a plastu v areálu PG-Rakony pomocí VZV a automobilu - lisování a drcení čistého papíru / plastu - ranní / odpolední 8 h směny, vyjímečně noční směna popř. pár hodin víkend

Region : Rakovník
Telefon : 775994779

Hledáme tipaře

Myšlenka je velmi jednoduchá – stačí vnímat informace kolem sebe, kdo například potřebuje pomoci s prodejem či pronájmem nemovitosti. Nebo můžete vědět o někom, kde potřebuje okamžitý výkup své nemovitosti. Také je mnoho lidí, kteří hledají nějakou vhodnou nemovitost ke koupi. Stále více lidí má problém se splácením svých dluhů, nebo si potřebují vzít nějaký úvěr či hypotéku, to všechno jsou informace, které se vám mohou dnes hodit, protože nám je můžete předat a jeden z našich realitních či finančních specialistů se případu ujme.

Region : Praha
Telefon : 608806202
Email : mrklaus16@gmail.com

Pomocná kuchařka

Práce pomocné kuchařky v rodinné MŠ-Hradešínská 17 Praha 10.Práce od 7:00-13:30 so+ne volné.Plat tabulkový

Region : Praha
Email : kucharka.skolka@seznam.cz

Práce na stánku OC Harfa, potisk hrnky, trička, apod...

včasnou docházku do práce (zodpovědnost a spolehlivost), 10:00-20:00 uživatelská znalost PC ochotu učit se novým věcem nástup možný IHNED

Region : Praha
Email : info@gravoworld.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www