Zobrazení dnes: 9312
Zobrazení včera: 29274
Zobrazení 2024: 1299210
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 77614616

PRÁCE ŘIDIČE

Dobrý den, hledám práci řidiče ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky.. Tel: 601372099

Region : Opava
Telefon : 601372099
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

Sociální pracovník

odbornou způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. čistý trestní rejstřík komunikační dovednost, empatii, nekonfliktní vystupování schopnost samostatné i týmové spolupráce

Region : NovýJičín
Web : https://studenka.charita.cz/
Email : jarmila.pomikalkova@studenka.charita.cz

IT pomoc

Region : Praha
Telefon : 733234380
Email : ondrejtyle94@gmail.com

IT pomoc

Potřebujete pomoci s vaším počítačem, telefonem, televizí nebo jinou domácí elektronikou? Můžu vám nabídnout svoji pomoc jako osobního vyučujícího a technického asistenta. S více než pětiletou zkušeností v oboru vám mohu pomoci s nastavením, zapojením a naučit vás, jak správně používat vaše zařízení. Cena za hodinu se pohybuje od 300 korun. Kontaktujte mě pro více informací a objednejte si prvotřídní technickou pomoc.

praktický lékař

atestace, či kmen v oboru praktické lékařstb´ví, či interní s možností dokončení PL.

Region : Praha
Telefon : 737282733
Web : www.medicalhelp.cz
Email : marekvlna@medicalhelp.cz

Prace z domu

Shanim kolegine,kteri by chteli pracovat z domu 2-4hod.dene,prace je nenarocna ,jde o praci na pc,nic neprodavate.Zaskolim naucim.

Region : Středočeský
Email : poradnaiva@centrum.cz

CNC Program8tor

NÁPLŇ PRÁCE: Příprava programů pro řízení NC strojů včetně seřizovacích listů Účast na odlaďování NC programů pro obráběcí centra Zpracování související dokumentace Podíl na návrhu upínacích přípravků a speciálních nástrojů používaných na NC strojích Spolupráce s ostatními středisky a kolegy při řešení technických a procesních problémů POŽADUJEME: VŠ/SŠ technického směru Znalost technologie obrábění Znalost programování v CAD/CAM systému (nejlépe CATIA V5) Znalost obsluhy NC strojů a řídících systémů (Siemens, Heidenhein, Mazatrol)

Region : Praha
Web : www.latecoere.aero
Email : alena.khrushch@latecoere.aero

Mechanik

Rp. Skupiny B vynikající zdravotní stav nekuřák

Region : Vsetín
Telefon : 603508884

Školní asistent

Do skvělého kolektivu mateřské školy Na Děkance na Praze 2 přijmeme školního asistenta na 0,7 úvazku (28hod. týdně). Výhodou je pedagogické nebo sociálně právní vzdělání. Ke kvalifikaci na tuto pozici je nutné mít vzdělání pedagogického směru nebo kurz asistenta pedagoga. V případě, že ani jednu z možností nesplňujete, je možné si kurz asistenta pedagoga doplnit. Více informací na telefonním čísle 730149214 nebo na emailu: juhanova.lucie@gmail.com.

Region : Praha
Telefon : +420730149214
Web : www.dekanka.cz
Email : juhanova.lucie@gmail.com

Mechanik

Učitel/ka v mateřské škole

Do naší Mateřské školy Kuřátko v Říčanech – Kuří hledáme učitele/učitelku mateřské školy na celý úvazek (1,0). Nástup dle domluvy. Požadujeme: Plnou kvalifikaci dle legislativy, pracovní zkušenosti z pozice učitel/ka mateřské školy výhodou Laskavý, trpělivý a vstřícný přístup k dětem Svědomitý a zodpovědný postoj k práci Komunikační dovednosti a profesionální vystupování v týmu i s rodiči Schopnost spolupracovat v týmu V případě zájmu pošlete životopis na email: reditel@mskuratko.ricany.cz, nebo volejte na tel. 606 553 595. Těšíme se na Vás!

Region : Praha-východ
Telefon : 606553595
Web : www.mskuratko.ricany.cz
Email : reditel@mskuratko.ricany.cz

Hospodyně

Hledáme nové posily pro dopolední úklidy domácností v rámci Brna Nabízíme: - přátelský kolektiv a férové jednání - zkrácený pracovní úvazek HPP, DPP - vše na domluvě - pracovní doba cca od 8 do 14 hod - dle Vašich možností - zaučení a průběžné proškolování - odpovídající ohodnocení a po zaučení navýšení mzdy - nástupní plat od 140,- Kč/ hod - mzda 20.000,- Kč HPP - volné víkendy Požadujeme: - zodpovědný přístup a diskrétnost - zájem o úklid a smysl pro detail - dlouhodobou spolupráci - trestní bezúhonnost Nástup ihned Všechny informace Vám rády sdělíme na osobním pohovoru po vyplnění formuláře na www.ladyhelp.cz nebo nás kontaktujte na tel: 724 200 311

Region : Brno-město
Telefon : 724200311
Web : www.ladyhelp.cz
Email : kancelar@ladyhelp.cz

Prodavačka

Region : Ostrava
Telefon : 739 114 642
Email : michaela-svobodova@post.cz

Mateřská škola

Dobrý den, poptávám práci v mateřské škole. Za nabídky předem moc děkuji

Region : Jihočeský
Email : Sklenarovap@seznam.cz

Pomocná síla do MŠ Praha 6

Výdej jídla, úklid, pomocné práce.

Region : Praha
Telefon : 222202501
Email : michaela.balek@zsemydestinnove.cz

Školní psycholog pro ZŠ Praha 6

Učitelka pro 1.stupeň ZŠ Praha 6

Asistent/ka pedagoga

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu

Datum : 21.02 10:19 - 2024

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...