Zobrazení dnes: 11997
Zobrazení včera: 13373
Zobrazení 2018: 1636694
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56458732

Samostatná účetní + administrativní posila

HLEDÁME SAMOSTATNOU ÚČETNÍ + ADMINISTRATIVNÍ POSILU k nám do firmy. Požadujeme zpracování komplexní účetní agendy, zpracování účetní závěrky, daňových přiznání, mzdové účetnictví (3 zam-ci) a administrativní práce. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v Praze Holešovicích.

Region : Praha
Telefon : 773788850
Email : andrea.okrouhlicka@woha.cz
Datum vložení : 08.03 10:59 - 2018

TELEFONNÍ KONZULTANT NA HPP nebo BRIGÁDNĚ – NA VĚKU NEZÁLEŽÍ

NÁPLŇ PRÁCE: • Kontakt se stávajícími i novými klienty. • Vedení drobné administrativy spojené s hovory. • Doporučení vhodných produktů.

Region : Ostrava
Telefon : 596110594
Email : crm@klientcentrum.cz
Datum vložení : 08.03 10:37 - 2018

Finanční konzultant

Hledáme finančního konzultanta, jehož náplní práce by byla aktivní obchodní (akviziční) činnost, analýza finančních potřeb a záměrů klienta, péče o stávající i nově získanou klientelu, budování dlouhodobých vztahů s klienty, kvalitní a profesionální poradenský servis, pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti, odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb, komunikace s centrálou a zajištění součinnosti, účast na poradách. Požadujeme - Komunikační a organizační dovednosti - Příjemné vystupování a proklientský přístup - Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu - Trestní bezúhonnost - Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou - Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou - Znalost MS Office - Schopnost pracovat v týmu - Řidičský průkaz skupiny B

Region : Šumperk
Email : jitka.kobzova@smsfinance.cz
Datum vložení : 08.03 10:11 - 2018

Manipulant (skladník)

Odborné dovednosti: - zkušenosti s logistikou výhodou - základní práce na PC - vysokozdvižný vozík - řidičský průkaz skupiny B

Region : Mladá Boleslav
Email : michaela.zitkova@trelleborg.com

Finanční a úvěrový specialista

Náplň práce: Aktivní obchodní (akviziční) činnost, Analýza finančních potřeb a záměrů klienta, Péče o stávající i nově získanou klientelu, Budování dlouhodobých vztahů s klienty, Kvalitní a profesionální poradenský servis, Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti, Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb, Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti, Účast na poradách Požadujeme: Komunikační a organizační dovednosti, Příjemné vystupování a proklientský přístup, Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu, Trestní bezúhonnost, Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou, Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou, Znalost MS Office, Schopnost pracovat v týmu, Řidičský průkaz skupiny B

Email : daniel.klein@smsfinance.cz
Datum vložení : 08.03 10:06 - 2018

Obchodně-administrativní pracovník

čistý trestní rejstřík ŘP sk. B, aktivní řidič/ka - výhodou aktivní přístup ke svěřeným úkolům výborné komunikační dovednosti reprezentativní vystupování ochotu a chuť se učit novým věcem spolehlivost a zodpovědnost znalost MS Office

Datum vložení : 08.03 10:00 - 2018

Recepční - Praha 4

Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Recepční do Prahy. Náplň práce: • uvítání a registrace návštěvníků, • přepojování hovorů, • rezervace zasedacích místností a parkovacích míst, • podpůrné služby k recepci (servis kávovarů, příprava zasedacích místností, apod.) Požadujeme: • slušné jednání a vystupování, • loajalitu, • znalost práce na PC, • anglický jazyk na komunikativní úrovni • trestní bezúhonnost. • minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Region : Praha
Telefon : 736508848
Email : Bara.Kadlecova@orlen.pl
Datum vložení : 08.03 08:56 - 2018

OBCHODNÍ KONZULTANT/KA - LIBERECKÝ KRAJ

Komunikativnost Ambicióznost Ostatní vás naučíme

Region : Liberec
Telefon : 731088361
Web : https://www.t-mobile.cz/osobne
Email : lucie.kretschmerova@osobne.t-mobile.cz
Datum vložení : 07.03 21:57 - 2018

Asistent pedagoga v mateřské škole

Fakultní mateřská škola Sluníčko pod střechou hledá asistenta pedagoga na 3/4 úvazku k dítěti s podpůrným opatřením.
Nástup možný ihned.
Více informací na telefonu: 603 202 397

Region : Praha
Telefon : 603 202 397
Web : www.slunickofms.cz
Email : skolka@slunickofms.cz
Datum vložení : 16:42 07.03.2018

pickup/sklad

dobré řidičské schopnosti a znalost Prahy

Region : Praha
Telefon : 608910922
Email : m.papousek@autopapousek.cz
Datum vložení : 07.03 16:23 - 2018

Automechanik

vyučení v oboru automechanik, nebo praxe v oboru pečlivost zodpovědnost spolehlivost radost pracovat mezi automobily Řidičský průkaz sk.B Základní znalost práce na PC

Datum vložení : 07.03 16:22 - 2018

Řidič a přípravář vozidel v autopůjčovně

velmi dobré řidičské zkušenosti, základní administrativní úkony, bezúhonnost, časovou flexibilitu.

Region : Praha
Email : rent@czechocar.com
Datum vložení : 07.03 15:01 - 2018

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Region : Praha
Email : lucie.novakova@amrest.eu
Datum vložení : 07.03 13:34 - 2018

50 000Kč týdně! Zaručeně a diskrétně

Ahoj holky! Hledáme mezi sebe kamarádky ve věku od 18-30 let, které chtějí vydělávat 5000 Kč - 15 000 Kč denně. Nabízíme ti nejlepší podmínky v Praze, do kterých patří plánování směn dle tvých potřeb, jistota výdělků, krásné moderní prostředí, skvělý a kamarádský přístup, naprostou diskrétnost, obrovskou reklamu, vlastní pokoj, peníze denně, možnost ubytování, žádné počáteční náklady (proplatíme ti cestu), žádné nesmyslné pokuty a mnoho dalšího. Práce je vhodná pro maminky na MD, studentky nebo i začátečnice (rády ti se vším pomůžeme a vše s ochotou vysvětlíme). Pokud nám stále nevěříš, přijdi na nezávazné kafčo a sama se přesvědčíš, že vše, co jsme výše napsaly je pravda :) Nástup možný ihned. V případě zájmu či bližších informací nás neváhej kontaktovat na tel.čísle 704 164 164 nebo prostřednictvím mailu privatlucerna@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 704164164
Web : www.privatlucerna.cz
Email : privatlucerna@gmail.com
Datum vložení : 07.03 13:05 - 2018

Instruktor animačních programů

Nezáleží na věku ani na vzdělání, důležité je nadšení pro věc a aspoň trocha času na jaře a na podzim.

Region : Praha
Telefon : 721201368
Web : https://www.wenku.cz/o-wenku/kariera/
Email : instruktori@wenku.cz
Datum vložení : 07.03 12:48 - 2018

mzdová a personální účetní

Region : Královéhradecký
Telefon : 499694111
Email : mzdy@karsitagro.cz
Datum vložení : 07.03 11:58 - 2018

Svářeč

Požadujeme: platný svářečský průkaz, svařování MIG,MAG, případně TIG výhodu, zkušenosti se svařováním ocelových konstrukcí výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, zodpovědnost, ochotu pracovat.

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 558340810
Web : www.kovopol-industry.cz
Email : petra.kufova@kovopol-industry.cz
Datum vložení : 07.03 10:55 - 2018

Vychovatelka v domově mládeže

Domov mládeže Neklanova,Praha 2 přijme vychovatelku na plný úvazek na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou. Klidná práce, příjemný kolektiv.

Region : Praha
Telefon : 606698553
Email : vychovatelnaN@dmneklanova.cz
Datum vložení : 07.03 10:35 - 2018

mechanik motorových lokomotiv

Region : Olomoucký
Email : p.vlcek@cbox.cz
Datum vložení : 07.03 10:29 - 2018

FINANČNÍ POMOC sarbinekavaldo25@gmail.com

Potřebujete úvěr na podporu vašeho podnikání nebo jiného účelu? Kontaktujte nás, protože nabízíme půjčku až do výše 10 000 000 EUR. Pro více informací nás kontaktujte emailem:

sarbinekavaldo25@gmail.com

Region : Jindřichův Hradec
Telefon : 5465578969
Email : sarbinekavaldo25@gmail.com
Datum vložení : 07.03 10:25 - 2018