Zobrazení dnes: 4481
Zobrazení včera: 13736
Zobrazení 2019: 339358
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59998781

Práce pouze pro ženy

Region : Vysočina
Telefon : 702227566
Email : m.kadlecova@janaba.cz

Přijmeme učitelku MŠ

Do MŠ Praha 9 - Lehovec, Chvaletická přijmeme učitelku na plný či částečný úvazek. Nástup možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 607220465
Email : ms.chvaleticka@seznam.cz

Uklid v Ms- hledam

Dobry den,
Hledam praci jako uklizecka.
Od zari hledam na Praze zapad a okoli. I Praha 6.
Jelikoz jsem na materske, tak zatim brigadne bud v brzkych rannich nebo ve vecernich hodinach. Od pondeli-patku.
Dalsi rok nastup klidne na HPP. Vse je na domluve.
Dekuji.
Piste prosim na mail nebo sms. Pote se vam ozvu.

Region : Praha
Telefon : 608150411
Email : dpechova@dna.cz

MARCELA BERÁNKOVÁ - DIAMANTOVÁ JISTOTA

V minulých dnech spustila úspěšná společnost DIC nový, ambiciózní projekt s názvem DIAMANTOVÁ JISTOTA. Projekt, ve kterém nemůžete o nic přijít... Naopak, hodně získáte. DIAMANTOVÁ JISTOTA je nejlepší způsob, jak můžete své peníze bezpečně uložit a co nejlépe ochránit. Diamantovou jistotu si můžete vytvořit nejen pro sebe, ale taky pro svojí rodinu, pro vaše děti i vnoučata. Je to produkt, který umožňuje koupi špičkových a certifikovaných diamantů (a šperků s diamanty) prakticky každému, protože cenu diamantů postupně splácíte v podobě měsíčních záloh. Navíc Diamantová jistota přináší všem zájemcům skvělý byznys, práci, přivýdělek, pasivní příjem... A to třeba i neslyšícím lidem. Podmínkou není ani plnoletost. Bezplatná, nezávazná registrace na tomto linku - https://clientzone.diamondcertainty.com/order - register?affil=1803961

Region : Praha
Telefon : 734634856
Email : heidygreca@aeznam.cz

Práce na hlavní pracovní poměr – KFC Praha Budějovická

Zodpovědnost Týmovost Flexibilitu Chuť učit se novým věcem

Region : Praha
Telefon : 724 611 057
Email : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Nabídka práce na HPP za 117 Kč/hod. KFC Budějovická - šéfkuchař

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

ět Módní asistent/tka prodeje luxusní italské módy OUTLET PRAHA

Hledáme schopné prodavače/čky pro naši luxusní prodejnu s italskou pánskou a dámskou módou v Praze - PRAGUE THE STYLE OUTLETS - Tuchoměřice. Požadujeme: Výborné komunikační dovednosti Znalost nejlépe anglického jazyka Maximální pracovní nasazení Zájem o módu a chuť se vzdělávat v módních trendech Aktivní přístup Zkušenosti s přímým prodejem velkou výhodou Spolehlivost

Region : Středočeský
Web : www.maxtara.cz
Email : tamara@maxtara.cz

Módní asistent/tka prodeje luxusní italské módy OUTLET PRAHA

NÁSTUP 1.2.2019 Výborné komunikační dovednosti Znalost nejlépe anglického jazyka Maximální pracovní nasazení Zájem o módu a chuť se vzdělávat v módních trendech Aktivní přístup Zkušenosti s přímým prodejem velkou výhodou Spolehlivost

Montážní dělník hal

Spolehlivost, pracovitost, dobrý fyzický stav.

Region : Šumperk
Telefon : +420 773896600

Zemědělský technik, dělník – traktorista

- ŘP B, T - skutečný zájem o práci v zemědělství - základní znalost zemědělských prací se stroji a traktory - kladný vztah k zemědělství a velkým zvířatům - svářečský kurz výhodou, ne však podmínkou - manuální zručnost - samostatnost, spolehlivost

Region : Klatovy
Telefon : 604 225 533
Email : lubos@kozeluh.eu

OPERÁTOR/KA DO VÝROBY – 22 000 KČ/MĚSÍC

Hledáš práci na celý rok a jako bonus také partu skvělých lidí, na které se můžeš kdykoliv obrátit a zajít s nimi třeba na pivo? Tak nám pošli životopis, protože právě teď hledáme operátory do výroby. Budeš provádět dokončovací práce na hliníkových odlitcích a kontrolovat kvalitu odvedené práce nebo provádět jednoduché kompletace reproduktorů do aut. Bojíš se, že by se po tobě partnerce/partnerovi stýskalo? Tak ho vezmi s sebou, práce bude pro oba :) Požadujeme • Práce ve stoje • Čtyřsměnný provoz • Práce vhodná pro muže, ženy i páry

Region : Brno-venkov
Telefon : 730898940
Web : http://almark.cz/chci-pracovat/
Email : personal@almark.cz

CNC - Obsluha ohraňovacího lisu - 2 000 €/měsíc

Super práce v Německu, ubytování a parta božích lidí, na které se můžeš kdykoliv obrátit a zajít s nimi třeba na pivo. To vše u nás najdeš. Proto pokud jsi v CNC jako kovaný a chceš vyjet do zahraničí, přidej se k nám. Pošli životopis, zavolej nebo se rovnou stav na kafe a třeba už zítra vyjedeš na cestu. Požadujeme • vyučení v oboru zámečník výhodou • zkušenosti na CNC - ohraňovacím lisu (TRUMPF) • německý jazyk výhodou

Region : Hodonín

SVÁŘEČ 141 NĚMECKO - 3 100 €/MĚSÍC

Nehledáš jen práci, ale i fajn lidi, kteří se s tebou budou bavit v práci, ale také až skončí? Jsi týmový hráč, pro každou srandu a zároveň tě láká výlet do Německa? Jestli se k tomu umíš chopit svářečky, tak jsi vlastně ideál. Pošli životopis, zavolej nebo se rovnou stav za námi na kafe a třeba už zítra vyjedeš. Co tě čeká? • Práce ve stoje • Dvousměnný provoz • Pracovní doba 8 hodin Požadujeme • vyučení v oboru a prokazatelná praxe • ZK 141 • německý jazyk výhodou

Kuchař, kuchařka

Nabízím práci ve školní jídelně, nástup od dubna 2019

Region : Kutná Hora
Telefon : 777820201
Email : radka.ahoj@seznam.cz

Umět vařit

Noční doplňování zboží v Rokytnici nad Jizerou

• výpis z TR • věk 18+ • potravinářský průkaz • pracovitost • samostatnost, spolehlivost, chuť pracovat

Region : Semily
Telefon : 775222475
Email : hradec@abzakovo.eu

Jeřábník Liebherr LTM 1030

Náplň práce: obsluha autojeřábu včetně údržby a drobných oprav - práce v okolí Milovice, Lysá nad Labem. Požadujeme: platná oprávnění - praxe podmínkou min. 3 roky - spolehlivost - dochvilnost - loajalitu.

Region : Nymburk
Telefon : 736769036
Email : sk.stav@seznam.cz

stavbyvedoucí/mistr

samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti, chuť se dále vzdělávat a získávat nové zkušenosti

Region : Moravskoslezský
Email : VDSstavby@seznam.cz

Obsluha stavebních strojů

Přijmeme pracovníka - náplň práce: obsluha, řízení, běžná údržba stroje - rypadlo, nakladač (jednosměrný provoz). Milovice nad Labem a okolí. Požadujeme platná oprávnění, spolehlivost, dochvilnost, loajalitu.

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301  >>