Zobrazení dnes: 2934
Zobrazení včera: 10936
Zobrazení 2019: 2324190
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61983613

Technik při přijmu materiálu

Náplň práce - vyhodnocení vstupních surovin Al hutě (chemické složení, vlhkost, výtěžnost ...), příprava podkladů pro reklamace, další práce dle nařízení SM, vhodné pro muže Očekáváme - chemické / technické SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventa), ŘP sk. B podm., C nebo T výhodou

Region : Brno-město
Telefon : 727991422
Email : personalista@remet.net

Pracovník expedice

NJ nebo AJ na pokročilé úrovni, zkušenost s VZV, ochotu učit se a nebát se manuální práce Jedná se o práci s VZV - nakládání kamionů, utahování taveb páskovačkou - manuální práce, zástup za ved. expedice - plánování dopravy, doklady k expedici, komunikace se zahraničními klienty, zodpovědnost za chod expedice.

Asistent pedagoga do MŠ

Od září hledáme asistentku/ asistenta pedagoga do naší mateřské školy na Praze 3. Nabízíme klidné prostředí a milý kolektiv. Úvazek 0,75 hodin týdně. Zájemci prosím pište na uvedený email. Děkujeme.

Region : Praha
Telefon : 777479046
Web : www.mslobkovicovo.cz
Email : reditelka@mslobkovicovo.cz

Seniorka z Monchengladbachu hľadá milú opatrovateľku

Ponuka opatrovania s nástupom od 20.05.2019 Rodina K. z Monchenlandbachu, 56 km od Kolína Plat: 1500 € netto/ mesačne, Pracovná zmluva Nástup: 20.5.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: Pani 91 -ročná, 70 kg, 165 cm, Osteoporóza, reuma, demencia, inkontinencia, prekonala mozgovú príhodu v minulosti, pohybuje sa pomocou rolátora, stupeň opatrovania 3 Ďalšie informácie: býva v dome sama, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 908737303
Email : register@euprogres.sk

Telefonistka,Asistentka,Referentka

Region : Jihočeský
Telefon : +420608225888
Email : mareshovi@seznam.cz

Stavba dřevostavby

Spolehlivost, zručnost, vlastní ŽL.

Region : Chrudim
Telefon : 732461081

Specialista vývoje reklamních ploch

Náplň práce: - Vyhledávání reklamních ploch OOH - Správa a legalizace daných ploch - Spolupráce se správním, právním a obchodním oddělením Požadujeme: - Plná dostupnost - Znalost českého jazyka na úrovní rodilého/pokročilé mluvčího - Znalost polského jazyka na úrovní rodilého/pokročilé mluvčího - Zkušenosti s rozvojem firem - Komunikační dovednosti - Dobrá znalost MS Office

Region : Praha
Telefon : 733405271
Email : a.damentko@braughman.com

Přijmeme operátory do výroby profilů

Operátor výroby - [22.3. 2019] Přijmeme operátory do výroby profilů v Bánově. Požadujeme vyučení v oboru strojní zámečník, automechanik apod., ŘP sk. C výhodou,ne však podmínkou.Mzda 90,-/hodinu. Životopisy zasílejte na email: info@czprofil.com , nebo kontaktujte tel. +420 602 529 150

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 602529150
Email : helena.machacova@montelope.info

Viktor Gantulga

Hledam praci jako operátor stroje jsem ochoten pracovat 12 jsem Mongolec mam trvaly pobyt česky umím pokročile Viktor Gantulga

Region : Pardubický
Telefon : 735204404
Email : Misheelg211@gmail.com

Programátor mikrokontrolérů

Náplň práce: • vývoj firmware pro mikrokontroléry ARM STM32 v jazyce C • spolupráce na oživování a testování přístrojů • tvorba dokumentace Očekáváme: • dobrá znalost programování mikrokontrolérů ARM v jazyce C • výhodou základní orientace v elektronice (schémata) • samostatnost, aktivní přístup • znalost AJ (dokumentace) • výhodou vyhláška § 50/1978 Sb.

Telefon : 724110411
Web : https://www.dawell.cz/
Email : j.slamova@dawell.cz

Stavební práce

Region : Královéhradecký
Telefon : 739376892
Email : pokodus@seznam.cz

Brigáda - ROZVOZ PIZZY, Beroun

Sháníme šikovného člověka pro rozvoz pizzy a drobné pomocné práce ve stánku s občerstvením, především pro dopolední směnu - od 11:00 do 14-15:30. Vhodné pro studenty, maminky na mateřské dovolené, sháníme i brigádníky na léto. Zájemci volejte, prosím, na tel. číslo 728924900.

Region : Beroun

ASISTENT/ KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Jsme firma zabývající se výrobou a velkoobchodem. Pro obchodní tým hledáme klíčovou osobu, která bude podporovat naše obchodníky a napomáhat jim k úspěšným výsledkům. Hledáme klíčovou osobu, která má zkušenosti s administrativou, umí táhnou za jeden provaz, baví ji práce s lidmi a nebojí se komunikovat s novými, potencionálními klienty, je komunikativní, má logické a organizační schopnosti, má příjemný hlasový projev, má chuť učit se nové věci.

Region : Brno-venkov
Email : info@packplus.cz

Fyzioterapeut

Odborný pracovník v oboru rehabilitace s odbornou způsobilostí k výkonu povolání., čistý trestní rejstřík a zdravotní způsobilost. Vhodné i pro absolventy oboru fyzioterapie. Adresa pracoviště: Rehabilitační centrum MUDr. Josef Pech s.r.o., Štefánikova č.p. 826/7 , 74101 Nový Jičín

Region : NovýJičín
Telefon : 724345052

MARKETING/ SPRÁVA E-SHOPU

Jsme firma zabývající se výrobou a velkoobchodem. Pro náš nový e-shop www.obalovysvet.cz hledáme klíčovou osobu, která bude mít na starosti jeho správu a propagaci. Koho hledáme? Klíčovou osobu, která má, nejlépe, zkušenosti se správou e-shopu a marketingem Klíčovou osobu, která umí táhnout za jeden provaz Klíčovou osobu, kterou baví práce s lidmi a nebojí se komunikovat Klíčovou osobu, která má logické, organizační, analytické schopnosti a kreativní myšlení Klíčovou osobu, která ovládá PPC kampaně, umí pracovat s Google Analytics, Heurekou a Sklikem Klíčovou osobu, která umí tvořit banery, newslettery a kampaně Jaká bude Vaše náplň práce? Přidávání nových produktů na e-shop Návrhy a tvorba grafických banerů, akčních novinek Správa ECOMAILU, tvorba a odesílání newsletterových kampaní klientům Přehled a vyhodnocování výsledků jednotlivých kampaní Nahrávání objednávek do interního systému Práce na vývoji e-shopu (vzhled, funkčnost) Správa a optimalizace PPC kampaní (Google Ads, Sklik, Heureka, Zboží) Komunikace s klienty, obchodním oddělením a poskytovatelem e-shopu

Finanční poradce

Vyhledávání nových a podpora stávajících zákazníků, s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa, poskytování kvalitního a profesionálního poradenství, budování a rozvoj dlouhodobých vztahů.

Region : Zlín
Telefon : 792318228
Email : alice.kocianova@bcas.cz

Hledáte práci???

Přijmeme pracovníky do výroby - obráběče kovů, svářeče, zámečníky, operátory výroby, skladníky, řidiče VZV,páječe nebo pájkaře. Práce na 2-3 směnný provoz. Pro více informací volejte na 800 128 128 nebo nás kontaktujte formou e-mailu.

Region : Plzeňský
Telefon : 800128128
Web : www.awaeurope.com
Email : nabor@awaglobal.cz

Email : michael.simanek20@gmail.com

Masér/Masérka

Rekvalifikační masérský kurz.

Region : Pardubice
Telefon : 732974076
Web : http://www.masaze-relax-pce.cz
Email : studiorelax-pce@seznam.cz

Izolatér - Hydroizolace staveb

Zateplení a hydroizolace střech. Svařování PVC a modifikovaných pásů.Praxe v oboru vítána, není podmínkou. Práce ve výškách. Manuální zručnost.

Telefon : 777947896
Web : http://www.mk-izolace.cz
Email : michal.knajfl@seznam.cz