Zobrazení dnes: 6531
Zobrazení včera: 11691
Zobrazení 2018: 3546049
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58368087

ŠÉFKUCHAŘ - BURGERY

Do nové restaurace na Praze 1 hledáme mistra na přípravy burgerů. POŽADAVKY: Zájem o trendy burgerů a co v současné době ve vybraném tématu frčí; Kreativita pro sestavení menu; Láska k jídlu a úcta k ingrediencím -nezbytné.

Region : Praha
Telefon : 734705681
Email : opsotnikova@gmail.com

Zadávání odkazů na fóra (50,-Kč odkaz)

Ahoj, hledáš zajímavou, zodpovědnou a hlavně kreativní práci z domova, kvůli které ani nemusíš opustit svůj gauč? Jsi pečlivý a nedělá ti problém dodržet stanovený termín? Tak to chceme právě Tebe! Nutně totiž sháníme externí redaktory Linkbuildingu. A co bys měl za úkol? Hlavní náplní práce je vkládání zpětných odkazů na tématicky podobně zaměřené stránky, psát komentáře na fóra nebo blogy. Bez čeho se neobejdeš? Citu pro gramatiku Spolehlivosti Pečlivosti Vlastního počítače Co přesně bys dělal? Tvým cílem bude vkládání zpětných odkazů do diskusí na předem dané téma, psaní komentářů pod články na blog a na fóra. Tyto odkazy dají stránce váhu, ze které vedou stránce , jejíž pozici ve vyhledávání se snažíme zlepšit. Odkazy budou schovány do komentářů k určitému tématu. Důležité je si projít diskusi, získat představu o tom, čeho se týká, zaregistrovat si fiktivní profil a správně zareagovat. Příspěvek musí splňovat určitá kritéria, přičemž by měl vypadat co nejpřirozeněji a měl by být konkrétní Pokud tě to zaujalo a chceš se o nás nebo o práci dozvědět více tak stačí kliknout na odkaz: https://topranker.cz/ nebo nás můžeš kontaktovat na mailu: linkbuilding@topranker.cz

Region : Praha
Telefon : 608704862
Web : https://topranker.cz/
Email : inkbuilding@topranker.cz

skladník-řidič VZV

hledáme muže na pozici skladníka. Zkušenost vítána, ale není podmínkou. Oprávnění na VZV výhodou - zaškolíme.

Region : Brno-město
Telefon : +420 605 254 686
Email : cisarpetr2@seznam.cz

Poptávám práci

Dobrý den. Hledám práci v Praze u živnostníka, menší firmy a soukromých osob. Rekonstrukce bytu a pomocné stavební práce, elektromontážní práce, požární ochrana a přípravné práce, stěhování, demontáž a montáž, úklid, práce okolo domu či na zahradě, apod. Dále i v jiných oborech a oblastech, reality, kontrola, atd. Já 37 let, SŠ. Jsem spolehlivý, zručný, flexibilní. V případě zájmu mě kontaktujte a děkuji. Petr Prchal.

Region : Praha
Telefon : 607198029
Email : petr.prchall@seznam.cz

Nebankovni Pujcky

Region : Praha
Email : kdfin11@gmail.com

Hledáme paní učitelku a asistenta pedagoga

Hledáme učitelku mateřské školy a asistenta pedagoga do mateřské školy v pražské městské části Praha - Újezd u Průhonic.(MŠ Formanská a MŠ Vodnická). Kvalifikovaní mají přednost, ale práce je vhodná i pro studentky v obou oborech. Studium umožníme.
Nabízíme plný i částečný úvazek. Přijďte se podívat do nové MŠ, těšíme se na Vás.
Dobrá dostupnost autobusy MHD 136, 213, 363.
Nástup od 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 737212528
Email : msformanska@seznam.cz

DVOJJAZYČNÝ ASISTENT MULTIKULTURNÍ VÝCHOVY

Mateřská škola v Praze 9 – Hloubětín
hledá novou kolegyni / nového kolegu
na pozici

PRACOVNÍ NÁPLŇ
- asistentce dětem s odlišným mateřským jazykem
- individuální práce s dětmi
- asistence pedagogům

CO POŽADUJEME
- Znalost českého jazyka na komunikativní úrovni
- Znalost cizího jazyka (nutno doložit)

Co nabízíme
- Práci na 0,5 úvazku od 1. 11. 2018
Práce vhodná i pro studenty.

V případě zájmu, prosím, kontaktujete paní ředitelku na tel. č.: 775 133 396. E-mail: reditelna@ms-zelenecska.cz. Děkujeme.

Osobní řidič SK b

Region : Středočeský
Email : Register258@email.cz

Učitelka do mateřské školy Praha 9

Paní učitelku hledáme ideálně s nástupem od 20. srpna, ale je možné se domluvit i na nástupu později. Školka se nachází v Dolních Počernicích (Praha 9), je sem výborná dostupnost v rámci MHD a také vlakem. Naše webové stránky jsou www.orangery.cz.
Hledáme paní učitelku do třídy k dětem mezi 2,5 - 4 roky. Ve třídě bude maximálně 12 dětí na den. Společně s českou paní učitelkou s dětmi bude i rodilá mluvčí, která mluví trošku česky, ale více anglicky.
Pracovní doba v naší školce je 35 hodin za týden na plný pracovní úvazek a také máme 25 dní dovolenou. Máme i různé další bonusy.

Region : Praha
Telefon : +420602662889
Web : www.orangery.cz
Email : reditelka-ms@orangery.cz

Školní fotograf

Hledáme spolehlivého fotografa na fotografování dětí ve školách ve vašem regionu. Vlastní automobil a kladný přístup k dětem podmínkou, vybavení výhodou. Životopis posílejte na obchod@prestigephoto.cz

Region : Praha
Telefon : 603574395
Email : obchod@prestigephoto.cz

Všeobecná zdravotní sestra v německém pohraničí m/ž

Společnost alfa Personal-Service GmbH, s více jak 500 zaměstnanci, se v současné době řadí mezi přední poskytovatelé služeb v rýnsko-mohanské oblasti. K přednostem firmy patří kompetentní, přátelský a ohleduplný přístup k zaměstnancům, jakož i podpora jejich profesního růstu. Vyžadujeme: Uzavřené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra/ diplomovaná všeobecná zdravotní sestra Samostatnost a zodpovědnost

Region : Jeseník
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de

řidič/ka nákl. vozidel

řidičský průkaz skupiny C a E, platné psychotesty, praxe min 1 rok (možnost zaučit zájemce bez praxe). *Bližší informace poskytneme na tel. : + 420 732 602 603 , + 420 736 779 817 e-mail: info@gabrieltransport.cz

Region : Hodonín
Telefon : 770107799
Web : www.gabrieltransport.cz
Email : gabriel.transport@seznam.cz

Hledám práci kuchařky ve školce

Region : Česká Lípa
Email : ikvaschnickova@outlook.cz

UČITELKA MŠ

MŠ Pod Krocínkou přijme do svého kolektivu kvalifikované pedagogické pracovníky.

Škola se nachází na Praze 9 v klidné přírodní části Vysočan, obklopena zahradami a lesoparkem.

Jsme čtyřtřídní MŠ s rodinnou atmosférou.

Případní uchazeči o zaměstnání v naší MŠ, kontaktujte prosím p.zástupkyni M. Pechovou na tel. čísle 603344532.
Více informací o MŠ na www.mspodkrocinkou.cz .

Region : Praha
Telefon : 603344532
Web : www.mspodkrocinkou.cz
Email : mskrocinka.zastupce@seznam.cz

Hledáme milou paní na úklid

Základní škola Praha 8 přijme milou paní uklízečku na plný úvazek od září 2018. V případě zájmu nás kontaktujte. Těšíme se na Vás!

Region : Praha
Telefon : 604655462
Web : www.zsnaslovance.cz

Pomocný kuchař, kuchařka

Čistý trestní rejstřík, řidičské oprávnění sk.B, nástup od 1.9.2018, zdravotní průkaz.

Region : Louny
Telefon : 606071809

UČITELKA MŠ

MŠ Tuchorazská Praha 10 Malešice přijme učitelku na poloviční úvazek (pondělí- čtvrtek).
Vhodné i pro studentku či aktivní důchodkyni.

Region : Praha
Telefon : 728540125,274779616
Web : www.mstuchorazska.cz
Email : mts.tuchorazska@seznam.cz

netolice

Region : České Budějovice
Email : rudolf-moravec@seznam.cz

Zajímala by Vás práce v oboru wellness?

Do našeho kosmeticko-výživového centra v Brně hledáme nové kolegy, kteří mají zájem o zdravý životní styl, sport a výživu. Práce je vhodná i pro studenty a maminky na MD. Zabýváme se nutričním poradenstvím, prevencí zdraví, regulací hmotnosti, sportovní výživou a proměnami image. Pořádáme i minikurzy péče o pleť. Jedná se o práci v zavedeném studiu s možností vlastního rozvržení pracovního času. Nevyžadujeme zkušenosti, pouze zájem o obor. Vybrané uchazeče důkladně zaškolíme. Veškeré proškolení zajišťují naši odborní poradci. Náplní práce je: - vedení konzultací s klienty ve studiu - měření na diagnostickém analyzéru - sestavení dlouhodobého programu spolupráce, úprava jídelníčku a pitného režimu, předcházení a řešení příčiny zdravotních problémů - komunikace s klienty, kontrola výsledků Požadujeme: - věk nad 18 let - zájem o některý z oborů (detoxikace, redukce váhy, sportovní výživa, péče o pleť, proměny image) - ochotu vzdělávat se, praxe v oboru není nutná - komunikativnost, - spolehlivost, - příjemné vystupování

Telefon : 605862855
Email : anetadusova@gmail.com

Přijmeme kvalifikovanou učitelku mateřské školy

Do soukromé MŠ MATEŘINKA s.r.o. Havířov hledáme kreativní, spolehlivou a kvalifikovanou učitelku se vztahem k dětem na plný úvazek.
Nabídky můžete psát na emailovou adresu materinka@materinka.info

Region : Karviná