Zobrazení dnes: 3326
Zobrazení včera: 10936
Zobrazení 2019: 2324582
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61984005

Čišník

Nabízíme práci čišníkovi či servírce. Směna krátký dlouhý týden od 10:00-00:00. Preferujeme muže. Prosíme pouze vážné zájemce. Ulice Pernerova 42. kontakt: kariera@pddp.cz 737847417 Junková Nikola

Region : Praha
Telefon : 737847417
Email : kariera@pddp.cz

Pracovní nabídka - předák, vedoucí oddělení a vedoucí směnny - pro masokombinát - balení v Chemnitz

Pro velký masokombinát v Chemnitz hledáme předáka, který umí jednat s lidmi. Budeš mít na starost 45ti členný tým, který balí uzeniny a další masné výrobky. Pro všechny úkoly, patřící k této pozici, budeš kompletně zaškolen. Důležité je to, abys uměl výborně německy. Nemusíš být ovšem nutně řezník. Tvůj základní plat bude činit 2200 € hrubého, navíc budeš mít prémie, odvíjející se od pracovního výkonu a zisku firmy. Všichni pracovníci na balení pocházejí z České Republiky. Tyto zajímavé úkoly Tě čekají na pozici předáka v Chemnitz: • Aktivní účast na plánování napomáhající ke zvýšení produktivity a zlepšení procesních postupů, stejně tak dokumentace pracovní docházky pracovníků • Identifikace procesních mezer a společně s regionálním manažerem vypracování možných řešení • Jednoduché přenastavení dávkování strojů • Příprava podkladů pro školení zaměstnanců Co jako vedoucí směny potřebuješ? • Potřebuješ mít výborné znalosti němčiny - min. B1 a také zkušenosti s vedením pracovníků (vedoucí výroby, směnový vedoucí) • Jsi schopen spontánně reagovat na různé problémy v praxi a řešit plánování a realizaci výroby • Výborné znalosti Microsoft Office

Region : Chomutov
Telefon : +420 603 155 868
Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-annaberg/
Email : annaberg@starke-jobs.com

Přijmeme uklízečku na zkrácený úvazek

Dvoutřídní mateřská škola Praha 4 - Šeberov přijme uklízečku na zkrácený úvazek O,5 hodin.
Plat dle tabulek. Rodinná atmosféra a příjemné prostředí.

Region : Praha
Telefon : 732833242
Email : msseberov@seznam.cz

Hledáme kuchařku do nové školky

Dvoutřídní mateřská škola Praha 4 - Šeberov přijme hlavní kuchařku. Plat dle tabulek. Rodinná atmosféra a příjemný kolektiv.
telefon 732 833 242

SŠAI přijme paní na úklid do domova mládeže

Náplň práce: •Pravidelný úklid objektu rodinného domova mládeže •Pouze ranní měny – pondělí až pátek • Požadujeme: •Spolehlivost •Trestní bezúhonnost •Pracovitost, zodpovědnost •Smysl pro pořádek a čistotu

Region : Praha
Telefon : 242456119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

Červenec - práce v soukromé školce

Hledáme kvalifikovanou osobu (učitelka MŠ, zdravotní sestra, pečovatelka nebo chůva do zahájeni pov. šk. docházky, ŽL chůva) na záskok v době od začátku července do 02.08.2019. Práce denně 07-17 hodin, 130,- Kč/h, za požadované období cca 26000 Kč. Rozsah práce - péče o malé děti + úklid dle potřeby.

Region : Praha
Telefon : 777140347
Web : www.minimisa.cz

Operátor frézovacího a laserovacího centra

-SŠ nebo odborné vyučení v technickém oboru -znalost výkresové dokumentace -pracovní flexibilita, samostatnost, přesnost a zodpovědnost -schopnost týmové práce a kooperace -znalost 2D cad systémů (Autocad, Draftsight, Solid works atd.) - výhodou -zkušenost s obsluhou CNC strojů a jejich programování - výhodou

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 572411676
Web : www.dekor.cz
Email : dekor@dekor.cz

Výrobně-technický referent

- Minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru, nejlépe strojírenském - Zkušenost se čtením technické dokumentace - Znalost s PC MS Office a IS Helios výhodou - Schopnost logického uvažování s technickou představivostí a schopnost systémového přístupu - Schopnost týmové práce a kooperace - Pracovní flexibilita, samostatnost, přesnost a zodpovědnost - Znalost anglického jazyka výhodou - Řidičský průkaz B

Učitelka MŠ

Do pětitřídní MŠ hledáme milou, usměvavou, pracovitou a nekonfliktní paní učitelku, kterou její práce naplňuje a ráda pracuje s dětmi.

Jsme prima kolektiv a jeden tým. Jestli máte zájem být součástí naší školy, kontaktujte nás přes uvedené kontakty. Těšíme se na setkání.

Kolektiv MŠ Sedmikráska
Újezd nad Lesy, Praha 9

Region : Praha
Telefon : 281012816
Web : www.ms-sedmikraska-praha.cz
Email : ms.sedmikraska@atlas.cz

Strojní zámečník - montér

Vyučení v oboru zámečník, nebo automechanik. Orientace ve výkresové dokumentaci. Zručnost a samostatnost

Region : Bruntál
Telefon : 704233419
Email : prace-krnov@centrum.cz

Lakýrník

Praxi v oboru lakování velkých ploch, práce s vysokotlakou pistolí

Elektromontér

Praxi v oboru, vyhláška 50 nutností!

Učitelka Fosfa školky 25.000,- Kč - 30.000,- Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Požadujeme:
•vztah k dětem
•charakter a odbornost
•zodpovědný přístup
•náročnost k sobě i druhým
•sebedisciplína
•organizační a komunikační dovednosti, flexibilita, kreativita
•zkušenosti se vzdělávacím systémem
•hra na hudební nástroj, výtvarné a dramatické předpoklady

Specifikace odbornosti:
•SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání (zaměření humanitní, vzdělávání, zdravotnictví)
•praxe min. 3 roky (zdravotní sestra, vzdělávání a výchova dětí)
•znalost práce na PC
•řidičský průkaz skupiny B

Vaše úkoly:
•denní dozor nad dětmi
•výchovně vzdělávací činnost a její příprava
•pozorování a stimulace emočního, fyzického a intelektuálního rozvoje dětí
•kontakt a spolupráce s rodiči dětí
•spolupráce na organizačních záležitostech Fosfa školky

Nabízíme:
•práci v dynamicky se rozvíjející české výrobně inovativní společnosti s působností ve více než 80 zemích světa, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy
•možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
•příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
•možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
•5 týdnů dovolené
•firemní stravování
•firemní školku pro Vaše děti
•firemní ubytování

Region : Břeclav
Telefon : +420 519 306 240
Web : https://web.fosfa.cz/kariera-a-osobni-rozvoj/poslete-nam-svuj-zivotopis/
Email : hubackova@fosfa.cz

Asistent pedagoga na zkácený úvazek, P-8

Dobrý den!
Jsem učitelka MŠ s 12letou praxí. Nyní hledám od září 2019 místo asistentky pedagoga na zkrácený úvazek v lokalitě Praha 8.

Region : Praha
Telefon : 776203072
Email : veselkovamarie@seznam.cz

Pokladní

Základní vzdělání

Region : Ústecký
Telefon : 773661444

Opatrovanie pri manželskom pári

Ponuka opatrovania s nástupom od 7.06.2019 Rodina K. z Kaiserlauternu, 88 km od Heidelbergu Plat: 1700 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup: 7.6.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: Pani 80 -ročná, 70 kg, 156 cm, demencia, Inkontinencia, rakovina, osteoporóza, problémy so srdcom, pohybuje sa pomocou vozíčka – má výťah Ďalšie informácie: býva v dome sama, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 908737303
Email : register@euprogres.sk

Výpomoc ve školce přes léto!

Dobrý den,

hledám práci jako výpomoc učitelka v Mš v Praze přes léto: červenec a srpen 2019.Lokalita: Praha
Info přes e.mail.Budu se těšit na Vaše nabídky.

Region : Praha
Email : doucovani.praha5@atlas.cz

Nemecko

Dobrý den, Nabízíme práci v Německu v oboru stavebnictví - zedník. Požadujeme od Vás částečnou znalost německého jazyka, chuť pracovat, samostatnost, poctivost a schopnost orientovat se v projektech domů a bytů - schopnost číst stavební plány. Nabízíme velice zajímavé platové podmínky. Kontaktujte nás prostřednictvím emailu: maiza@seznam.cz nebo na telefonním čísle 774 56 55 37

Region : Praha
Email : Maiza@seznam.cz

Uklízeč -ka v MŠ

ZŠ a MŠ Mendíků v Praze 4 přijme na zástup uklízeče(ku)do mateřské škol. Nástup od 3. června 2019.

Region : Praha
Telefon : 777 012 212
Web : www.zsmendiku.cz
Email : burgerovic@seznam.cz

ZŠ a MŠ Mendíků v Praze 4 přijme kvalifikovaného vychovatele-ku do školní družiny s nástupem září 2019.