Zobrazení dnes: 12522
Zobrazení včera: 12692
Zobrazení 2020: 2403726
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 66409895

Učitelka MŠ

MŠ Magnitogorská, Praha 10, přijme paní učitelku jako zástup za dlouhodobou nemoc, v budoucnu je možnost i trvalého pracovního poměru. Nástup 3.2.2020.

Region : Praha
Web : www.msmagnitogorska.cz
Email : zastupkyne@msmagnitogorska.cz

Mateřská škola, Praha 8, U Sluncové 10a

Mateřská škola, Praha 8, U Sluncové 10a přijme pomocnou kuchařku do mateřské školy na plný úvazek s nástupem ihned.

Region : Praha
Telefon : 607 530 342, 721 221 829
Email : reditelka@msusluncove.cz

hledáme kvalifikovanou učitelku mateřské školy

Hledáme do naší mateřské školy Chmelová 8 Praha 10 kvalifikovanou učitelku na poloviční úvazek (pracovní dny úterý, středa, čtvrtek). Plat dle platných tabulek,nástup možný od 1.3.2020. Nabízíme možnost dalšího vzdělávání – škola hradí vzdělávací semináře a kurzy. V rámci FKSP škola přispívá na obědy v MtŠ, případně na rekreaci, plavenky atd.

Region : Praha
Telefon : 271752060
Web : www.mschmelova.cz
Email : skolka.chmelova@gmail.com

účetní,administrativa Brno a okolí

Hledám práci účetní a pomocné účetní na pracovní smlouvu - vítána externí spolupráce. Z předchozích zaměstnání mám zkušenosti s účetnictvím, například jsem třídila , účtovala faktury, pokladnu a bankovní výpisy, dělala jsem měsíční kontrolu účtů, kontrolní hlášení, přiznání k DPH,dělala jsem platby přes Multi Cash,chystala platební příkazy a mnoho dalších věcí. Ovládám práci s PC na úrovni uživatele - Word, Excel, Outlook, Internet. Práci hledám v Brně a okolí. Na vyžádání pošlu životopis.

Region : Brno-město
Telefon : 723 261 414
Email : lucka.julinkova@tiscali.cz

Kuchařka do školní jídelny

Praxi ve školní jídelně.
Zdravotní potravinářský průkaz
Chuť pracovat.
Nástup ihned

Region : Praha
Telefon : 723830843
Email : vedouci-sj@fzschodovicka.cz
Datum vložení : 12:35 27.01.2020Detail >>

Fyzioterapeut

Vzdělání v oboru Fyzioterapeut SŠ, VOŠ, VŠ, praxe výhodou

Region : České Budějovice
Web : www.fyziogold.cz
Email : info@fyziogold.cz

Vedoucí směny C&C

CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ? řízení provozu směny na C&C prodejně potravin práce s kolektivem prodavaček a doplňovačů zboží JAKÉ JSOU PŘEDPOKLADY ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA? znalost práce na PC organizační a řídící schopnosti dobré komunikační schopnosti spolehlivost, samostatnost zodpovědný přístup k práci trestní bezúhonnost nástup 02/2020

Region : Moravskoslezský
Email : info@benstar.cz

Germersheim opatrovanie

Opäť sme pre vás získali ponuku do vami obľúbeného Germersheimu, so znalosťou nemeckého jazyka. Ubytovanie je zabezpečené v dome, opatrovateľka má samostatnú izbu a prístup na internet. Pán má 71 rokov, je po porážke, trpí inkontinenciou. Pohybuje sa s pomocou vozíčka, Senior býva v dome s manželkou, ktorá je samostatná. Mesačný turnus začína 23. februára, odmena je 1500€/ netto na mesiac. Viac info na tel.: 421 908 737 303 alebo na register@euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Email : register@euprogres.sk

Fajn brigáda – KFC Arkády Pankrác

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 720021984
Email : lvohnicka@gmail.com

Tesaři a zedníci - Německo

Stavební společnost se sídlem v Mannheimu v Německu naléhavě potřebovala stavební dělníky: tesaře a zedníky (samostatně mistři). Pro více informací nás kontaktujte: +491784824892 (Viber; WhatsApp)

Region : Praha
Telefon : +491784824892
Email : edidbaugmbh@gmail.com

Manikerka/pedikerka

Požadujeme ŽL ,

Telefon : 605852486
Email : alesbondy@seznam.cz

učitelka odborného výcviku

Region : Jihomoravský
Datum vložení : 13:33 26.01.2020Detail >>

Zedník

Region : Jičín
Telefon : 728047193
Email : Diego.36@seznam.cz

Zedník

Požadujeme: vlastní vůz a základní nářadí dále slušné chování k nám i k investorům Zkušenostiv oboru stavebnictví

Region : Mladá Boleslav

Výpomoc do MŠ

Hledáme výpomoc, ideálně studentku nebo aktivní důchodkyni na výpomoc do malé soukromé školky na Praze 5.

Region : Praha
Telefon : 775715055
Email : veronika.kosarova@seznam.cz

Chcete změnit svůj život k lepšímu?

Region : Vysočina
Web : https://1url.cz/0MU8L
Email : usdprijem@gmail.com

Kuchař, kuchařka

Praxe v oboru min. 2 roky

Region : Ostrava
Telefon : 703628024
Web : Penzion Lhotka Ostrava. cz
Email : rezervace.lhotka@gmail.com

JEDINÁ SÁZKA NA JISTOTU - INVESTIČNÍ ZLATO !

Dlužníci selžou, trhy zkolabují, avšak zlato - jako nejvyšší forma bezpečných peněz - zamíří vzhůru...(Michael Belkin). Jen jedno řešení má cenu zlata - spoření ve zlatě. A to buď jednorázovým nákupem, nebo prostřednictvím tzv. „spořícího programu“, kde od nás zlato nakupujete v pravidelných měsíčních splátkách. Investiční zlato je v celé Evropské unii osvobozené od DPH a lidem přináší jistotu, stabilitu, likviditu, svobodu, nezávislost a budoucnost... Velmi dobře prosperující česko-americká společnost Zlatá Rezerva s.r.o. nenabízí svým klientům „papírové“, ale přímo fyzické zlato. Spořit a investovat můžete již od 999 korun měsíčně. Objednávky a bližší informace na emailu - vrba@finework.cz. Mobily - 730585816 nebo 730552050. Zároveň hledáme nové spolupracovníky z celé ČR. Další možnosti spolupráce - Fine Work ( www.finework.cz ), Avian (www.avian.cz ), Calibra ( uplibra.io?refer=142053 ), Online příjem ( odkaz vám pošlu jen v případě vážného zajmu ) a Diamantová jistota ( 1url.cz/iMgC4 )

Region : Praha
Telefon : 730552058
Web : www.finework.cz
Email : vytrvalec15@gmail.com

Úvěrová nabídka je k dispozici do 72 hodin

Jsme ochotni zaplatit 2% úrok, nabízíme půjčky komerčním organizacím a maximálně 50 000 až 15 000 000 Kč. Naše půjčky jsou dobře zajištěny pro maximální bezpečnost, což je naše nejvyšší priorita. E-mail: maria.viespescu0@gmail.com

Region : Praha
Email : maria.viespescu0@gmail.com

učitelka v MŠ/ chůva Praha- Uhříněves

Do našeho týmu školičky v Hájku u Uhříněvsi hledáme učitelku v MŠ / chůvu.
Náplň práce:
Péče, výchova a vzdělávání dětí od 1 roku do 6 let
Analýza věkových a individuálních potřeb dítěte
Vytváření bezpečného, příjemného, podnětného a tvůrčího prostředí
Příprava a realizace výchovně vzdělávacích plánů pro děti v našem zařízení
Sledování, kontrola a vyhodnocování výsledků výchovně vzdělávacích plánů
Komunikace s rodiči

Požadujeme:
Odpovídající vzdělání: chůva nebo učitelka MŠ
Opravdový zájem pracovat s dětmi
Flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu se dále vzdělávat
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Příjemné vystupování

Nabízíme:
Možnost dlouhodobé spolupráce
Nabízíme práci jak na zkrácený úvazek tak i na plný – vhodné i pro rodiče na RD nebo osoby nad 55 let
Odpovídající platové ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Možnost dalšího vzdělávání v oboru
Nápoje na pracovišti zdarma
Pracovní oděv na pracovišti zdarma
Krásnou práci s dětmi

Nástup možný ihned!!
V případě zájmu prosím Váš životopis popřípadě motivační dopis e-mailem na ms.reditelka@opalinka.cz.

Region : Praha
Telefon : 777698626
Web : www.opalinka.cz
Email : ms.reditelka@opalinka.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020

Nabídka tvorby www