Zobrazení dnes: 8
Zobrazení včera: 6311
Zobrazení 2020: 3617447
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67623616

Zdravotní sestra

Dobrý den, jsem zdravotní sestra, momentálně v důchodu a hledám aktuálně práci, Předem děkuji za případné nabídky.

Region : Praha
Telefon : 605 113 078

účetní služby

účetní s 20-letou praxí nabízí zpracování daňové evidence, účetnictví. Kompletní zpracování účetní a daňové agendy, mzdy, zastupování na úřadech. Pečlivost a spolehlivost. Tel. 602528517

Region : Zlín
Telefon : +420 602528517
Email : kamila@cezproka.cz

účetní s 20-letou praxí nabízí zpracování daňové evidence, účetnictví. Kompletní zpracování účetní a daňové agendy, mzdy, zastupování na úřadech. Spolehlivost a rychlost. Tel. 602528517

Region : Uherské Hradiště

Pracovník ostrahy se psem - Strančice

Přijmeme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Pracovník ostrahy se psem. Jedná se o nenáročnou, klidnou práci v klidném prostředí. Hlavní náplní práce je přes den zapisování návštěv, projíždějících aut a práce spojená s chodem vrátnice na každém objektu individuálně, v noci se chodí krátké pochůzky. Práce je dobře finančně hodnocená, další benefity jsou nastaveny po zkušební době v případě, že je vše v pořádku. Pokud Vás inzerát zaujal, kontaktujte nás prosím na níže uvedené kontakty. - Čistý výpis z rejstříku trestů. - 100% spolehlivost a zodpovědnost. - Certifikát strážného výhodou.

Region : Praha-východ
Telefon : 800100923
Email : personalni.oddeleni@garantcr.cz

Strojní dělník

Náplň práce: -obsluha strojů na výrobu pružin -ruční manipulace s dílci Místo výkonu: -České Budějovice Mzda: -úkolová mzda – průměrná čistá mzda 110Kč/hod Směnnost: -3 směny Nástup: -listopad 2020 Benefity: -zajištění ubytování v místě pracoviště -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -možnost pravidelných záloh každý týden -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Region : Jihočeský
Telefon : 800101301
Web : Petrská 1168/29
Email : callcentrum@rs-ig.com

Svářeč CO2

Náplň práce: -svařování materiálu dle výkresové dokumentace - CO2 -skládání materiálu a následná kontrola svárů -případné provádění svárů -zodpovědnost za dodržování požadované kvality Místo výkonu: Pelhřimov Co požadujeme: -platný svářečský průkaz CO2 Mzda: 190 Kč/Nhod, úkolová mzda Směnnost: 2 - 3 směny Nástup: -listopad 2020 Benefity: -ubytování v místě pracoviště zdarma

Region : Vysočina

Obsluha řezacího stroje

Náplň práce: -obsluha řezacího stroje -manipulace s ručním elektrickým jeřábem (zaučení zajištěno) Místo výkonu: okr.Humpolec Co požadujeme: -ochota pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu -základní znalost na PC – výkazy práce -znalost českého jazyka Mzda: -nástup 145Kč/hod, po 3 měsících 180Kč/hod, po 6 měsících 190Kč/hod Směnnost: -3 směnný nebo nepřetržitý provoz Nástup: -listopad 2020 Benefity: -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -zajištěné ubytování -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Dělník ve výrobě

Místo výkonu práce: Jižní Čechy Náplň práce: - obsluha strojů a zařízení - 2-3 směnný provoz Co požadujeme: - pokud nejste z jižních Čech – ochota přestěhovat se – ubytování Vám zajistíme - stačí nám spolehlivost, chuť do práce a ochota učit se novým věcem, zbytek se naučíte u nás Mzda: - od 120 do 150 Kč/hod, v závislosti na praxi a zkušenostech - další příplatky a zvýhodnění se budou odvíjet od Vašeho nasazení a výkonu Nástup: – říjen 2020 Benefity: - jistý výdělek (máme široké portfolio klientů, pokud dojde k poklesu poptávky u jednoho klienta, můžeme Vám obratem nabídnout práci jinde). - zajištění přepravy na pracoviště (pokud nebude zajištěno ubytování v místě pracoviště). - výplata formou záloh pravidelně každý týden, možnost práce přesčas, placená dovolená je samozřejmost.

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - listopad 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Zpracovatel odborných textů

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů.

Region : Praha
Email : spoluprace@virtualniredakce.cz

Hledám uplatnění v Mš

Dobrý den hledam praci v Mš jako uklizecka.Pracovala jsem 7 let jako uklizecka ve skolce.Mam 4 letou dceru ktera chodi do skolky potrebuji jen ranni smenu.

Region : Praha
Telefon : 732878687
Email : d.palmova@seznam.cz

ZHODNOCENI finance

Dobrý den, investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

Školní asistent/ka

Požadujeme kurz asistenta pedagoga nebo pedagogické vzdělání podle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících. Více informací na mailu: ms.brezina@tiscali.cz nebo tel:461321124.

Region : Svitavy
Email : ms.brezina@tiscali.cz

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Práce v MŠ

Dobrý den, hledám práci v MŠ. Mám kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Mám praxi ve školce, kde jsem se podílela na tvorbě ročního plánu aktivit a výtvarných nápadů pro děti, zároveň mám zkušenosti s vedením výtvarného kroužku. Jsem pracovitá, poctivá, zodpovědná. Předem děkuji za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 608339613
Email : marubalachaj@atlas.cz

Úklid

Dobrý den, hledám brigádu úklid společných prostor v panelovém domě nejlépe Praha 4-Kamýk Pavlíkova, Machuldova...V případě zájmu volejte. Děkuji Maříková

Region : Praha
Telefon : 776069164
Email : katkamarik@seznam.cz

Uklízečka v Mš,

Dobrý den, hledám práci jako uklízečka,nebo i pomocná síla v Mateřské škole. Mohu pracovat na zkrácený úvazek 6hodin denně ranní směna. Mám 2 děti a z důvodu vyzvedávání ze školy a školky můžu pracovat pouze na zkrácený úvazek.Nástup možný od ledna 2021.Nejlépe Praha 4,12 nebo blízké okolí.Předem moc děkuji za nabídky. Maříková

Obchodní poradce

- komunikativnost - cílevědomost - důslednost - pracovitost - chuť se učit novým věcem - být týmovým hráče - středoškolské vzdělání

Region : Trutnov
Telefon : 603547956
Email : anaj.va@seznam.cz

Ostraha objektů

Region : Praha
Telefon : 601334412
Email : vavra@ibodyguard.cz

Asistent/ka pedagoga v MŠ

vzdělání lze doplnit

Region : Praha
Telefon : 725962375
Email : a.bartonova@seznam.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www