Zobrazení dnes: 4099
Zobrazení včera: 10971
Zobrazení 2019: 1719070
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61378493

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ

- spolehlivost - pracovitost - manuální zručnost - chuť se učit novým věcem - čistý TR

Region : Hradec Králové
Email : hradec.abzakovo@abzakovo.eu

Volné místo kvalifikované učitelky mateřské školy

Přijmeme do naší mateřské školy Chmelová 8/2921 Praha 10 kvalifikovanou učitelku mateřské školy na plný úvazek. Nástup možný ihned nebo od 27.8.2019. Plat od 27 300,- Kč ( dle platných tabulek). Nabízíme možnost dalšího vzdělávání, lze čerpat příspěvky na obědy, případně na rekreaci, plavenky atd.

Region : Praha
Telefon : 271751849
Email : skolka.chmelova@gmail.com

20000 AŽ 45000 NA ZAČÁTEK

Chcete si vydělávat 20000 až 45000 korun měsíčně jenom za to, že se vzděláváte, školíte a zapracováváte? Prosperující česká makléřská společnost PENTIA CONSULTING vám to v těchto dnech - díky novému fixnímu bonusu - umožňuje. Příležitost získat velmi dobře placenou práci, přivýdělek nebo brigádu tak dostávají studenti, podnikatelé, zaměstnanci, nezaměstnaní, důchodci, invalidé, maminky na MD i cizinci žijící v ČR. PENTIA CONSULTING je ve své vzdělávací akademii vyškolí za finanční poradce, manažery, prodejce investičního zlata nebo za tipaře. PENTIA CONSULTING úspěšně působí na trhu 14. rokem, má více jak 40000 spokojených stávajících klientů a její akreditovanou akademií už prošlo přes 6000 poradců. V případě, že máte vážný zájem uplatnit se a spolupracovat s námi, pošlete nám, prosím, svůj životopis na email - vrba@pentiaconsulting.cz. Platí pro celou Českou republiku.

Region : Praha
Telefon : 730585816
Web : www.pentiaconsulting.cz
Email : vrba@zlatarezerva.cz

Pekař St. Egidien

Tvé úkoly jako pekař ve městě St. Egidien: - výroba a pečení různých forem těsta - práce podle našich domácích specifikací a receptů - pečení chleba a rohlíků - účast na výrobě pečiva, cukrovinek a cukrářských výrobků - obsluha různých pekárenských a cukrářských strojů Jako pekař by si měl mít: - vzdělávání nebo odbornou praxi jako pekař nebo cukrář - vášeň pro všechny druhy sladkostí a pečiva

Region : Karlovarský
Telefon : +420603142799
Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/
Email : aue@starke-jobs.com

obsluha v restauraci/číšník/servírka

Spolehlivou osobu s příjemným vystupováním a chutí pracovat, praxe není podmínkou, zaučíme. Máme výborný pracovní kolektiv. Přidáš se k nám?

Region : Brno-město
Telefon : 730142711
Web : www.kozlovna.cz/u-malchru
Email : evariar@kozlovna.cz

VOLNÉ MÍSTO KVALIFIKOVANÉ UČITELKY MATEŘSKÉ ŠKOLY

Do Mateřské školy Pštrossova, Pštrossova 204/11, Praha 1 přijmeme kvalifikovanou učitelku na plný úvazek. Nástup 26.8.2019. CV zasílejte na skolka@mspstrossova.cz

Region : Praha
Telefon : 224930422
Web : www.mspstrossova.cz
Email : skolka@mspstrossova.cz

Pomocné práce

Hledáme do našeho týmu pracovníka na pomocné výkopové práce, čištění odpadů a kanalizací. Brigádně, částečný úvazek.

Telefon : 602786750
Web : www.tradap.cz
Email : tradap@tradap.cz

Gastroexpres Zelený

Region : Prostějov
Telefon : 605260656

svarec

sikovnost, cteni vykresove dokumentace, svareni co2

Region : Praha
Telefon : 607721391
Email : janamatuskovicova89@seznam.cz

Kuchař/ka

Region : Karviná
Telefon : 733758683
Email : andrea.greskova@seznam.cz

Pomocná síla do kuchyně mateřské školy

Mateřská škola v Praze 10, Strašnicích přijme ihned pomocnou sílu do kuchyně. Pracovní úvazek 0,75, plat dle tabulek MŠMT. Informace na tel.čísle: 274770140

Region : Praha
Telefon : 274770140
Email : skolkastin@seznam.cz

Kuchařka v mateřské škole

Mateřská škola v Praze 10, Strašnicích přijme ihned vyučenou kuchařku na 0,75 úvazek. Plat dle tabulek MŠMT. Informace na telefonu: 274770140.

STŘECHAŘ-POKRÝVAČ-KLEMPÍŘ-IZOLATÉR

• praxi a znalosti ve stavebním oboru • výhodou je řidičské oprávnění „B“

Region : Ústí nad Labem
Telefon : 604601916
Web : www.bytostav-usti.cz
Email : sekretariat@bytostav-usti.cz

Operátor výroby junior

Požadujeme pracovitost a manuální zručnost. Vše ostatní Vás naučíme.

Region : Louny
Email : personalni-pce@janaba.cz

Kontorol kvality

Požadujeme manuální zručnost a pracovitost. Vše ostatní Vás naučíme.

Region : Pardubice
Email : personalni-pce2@janaba.cz

Odborný pracovník pro průtokovou cytometrii

Náplň práce: Práce v cytometrické laboratoři Vývoj a optimalizace cytometrických metod, validace cytometrických metod Vyhodnocování a správná interpretace získaných naměřených analytických dat Řešení výzkumných úkolů Samostatná práce i práce v týmu Požadavky: Absolvování VŠ v oboru molekulární biologie, biochemie (titul Mgr., Ing., MUDr.) Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost Zkušenost s průtokovou cytometrií výhodou Dobrá znalost práce na PC Aktivní znalost angličtiny podmínkou, porozumění a schopnost práce s anglickým odborným textem Zájem o nejnovější technologie v oboru, nadšení pro výzkumnou činnost Ochota věnovat se své práci naplno

Region : Olomouc
Email : regak@seznam.cz

asistentka

SŠ vzdělání s maturitou Velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office Organizační a komunikační schopnosti Flexibilita Schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost a aktivní přístup k řešení problémů Znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý Morální a občanská bezúhonnost

Region : Praha
Web : www.rvda.cz
Email : veronika.klapste@rvda.cz

SKLADOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce: •Kompletní skladové účetnictví •Evidence v SW SOAS •Fyzická kontrola stavu zásob na skladě, výdejky, příjemky •Vystavování faktur, zakázek •Administrativa spojená s chodem střediska Požadavky: •vzdělání SŠ ekonomického zaměření (maturita z účetnictví) ukončené maturitou •praxe v oboru min. 2 roky podmínkou, znalost účetnictví v příspěvkové organizaci podmínkou •znalost práce s počítačem - MS OFFICE •flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit, samostatnost, pečlivost, důslednost •komunikační a organizační schopnosti

Region : Praha
Telefon : 242456119
Web : www.skolahsotivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce: •měsíční kompletní zpracovaní mezd pro cca 300 zaměstnanců •komunikace s institucemi a úřady (přihlašování a odhlašování zaměstnanců na zdravotní pojišťovny a ČSSZ, FÚ, ČSÚ aj.); •výkazy a výstupy týkající se mzdové agendy •administrace pro organizaci Požadavky: •vzdělání středoškolské ukončené maturitní zkouškou •praxe v oboru minimálně 2 roky •výhodou znalost mzdového SW VEMA •znalost MS OFFICE •samostatnost, komunikativnost

Web : www.skolahostivar.cz

UČITEL AUTOOBORŮ

Na pozici rádi přivítáme zkušeného kolegu, který: •má ÚSO technického směru s maturitou – automobilní obory (autoopravárenství), VŠ •znalost PC •DPS (případně ochota doplnit DPS) •umí studenty nadchnout pro svůj obor •má přirozenou autoritu •je aktivní, kreativní, otevřený novým technikám, technologiím a postupům •respektuje individualitu studentů •dobrá znalost auto oborů •samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k dospívající mládeži •je ochoten dále se vzdělávat •má týmového ducha