Zobrazení dnes: 5205
Zobrazení včera: 7670
Zobrazení 2020: 3389811
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67395980

Klempíř, pokrývač

Spolehlivost, pracovitost, dochvilnost a slušnost.

Region : Praha
Telefon : 606859824
Email : Boof.net@seznam.cz

Učitelka MŠ

IT odlast

Hledám práci nejlépe v IT oboru. Mám 21 let, jsem nekuřák, mám SŠ telekomunikace-mobilní aplikace a rád bych se uplatnil v tomto oboru. Mám roční praxi na pozicích Back office a Traffic-recepční-asistent. Nástup možný cca prosinec 2020.

Region : Brno-město
Email : ondrap14@seznam.cz

Manažer pro klientský servis

Náplň práce: Administrativa, komunikace s klienty, práce na počítači, vyřizování emailů, telefonátů, možný i homeoffice Obor: Ekonomie, management, finance Požadujeme: - SŠ ukončené maturitní zkouškou (max. dokončit maturitu v roce 2021) - Zájem o práci, schopnost samostatné i týmové práce - Zájem a ochota učit se novým věcem - Spolehlivost, loajalita - Bezúhonnost

Region : Praha
Email : pracovniprilezitost@centrum.cz

Asistent/ka pedagoga v MŠ Praha 1

Nabízíme místo asistenta pedagoga na 0,75 úvazek. Nástup ihned. Požadujeme ukončené pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga. CV zasílejte na uvedený e-mail nebo volejte.

Region : Praha
Telefon : 604855052
Web : www.mspstrossova.cz
Email : skolka@mspstrossova.cz

Nízká nabídka úroků Všeobecné podmínky: - výše úvěru: od 2000 do 20 000 000.00 - doba splácení od 1 měsíce do 15 let - pevná sazba 2% ročně, kterou si přejí kontaktovat e-mailem a dostávat dostatečné informace poštou kontaktujte: kuceradeniska@seznam.cz +420605789120

Region : Středočeský
Telefon : +420605789120
Email : kuceradeniska@seznam.cz

Administrativní pracovník pošta partner OZP/OZZ

Hledáme zaměstnance pro pobočku Pošta Partner do lokality Ondřejov, okr. Praha Východ. Jedná se o administrativní práci – jednoduché poštovní služby jako např. příjem x výdej poštovních poukázek, listovních zásilek, balíků apod. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, znalost práce s výpočetní technikou, bezúhonnost.

Region : Moravskoslezský
Telefon : 703434864
Email : darina.mikova@zmgroup.cz

Region : Jihočeský

Hledáme zaměstnance pro pobočku Pošta Partner do lokality Šestajovice u Prahy. Jedná se o administrativní práci – jednoduché poštovní služby jako např. příjem x výdej poštovních poukázek, listovních zásilek, balíků apod. . Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, znalost práce s výpočetní technikou, bezúhonnost.

Brusič odlitků s praxí

Náplň práce: - ruční broušení, zabrušování různých povrchů a tvarů dle zadání - směny: denní/noční – 12 hod/den Co požadujeme: - praxi s broušením, spolehlivost, fyzickou zdatnost Mzda: - úkolová mzda – při plnění na 100% -> 170 Kč/hod

Region : Český Krumlov
Telefon : +420800101301
Web : https://www.rs-tedy.com/
Email : callcentrum@rs-ig.com

Asistentka manazera prodeje

Hledáme vhodného kandidáta na pozici: Asistentka manažera prodeje. Pracovní náplň: realizace objednávek, práce v terénu i ve skladu, koordinace prodejních asistentek, starost o prodejní stánky v obchodních centrech. Žádáme: časovou flexibilitu, dobré organizační schopnosti, znalost práce na PC, vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost , spolehlivost, řidičský průkaz sk B - nutnost.

Region : Hradec Králové
Email : info@janette-beauty.eu

Úklid domu-bytu

Slušná rodina

Telefon : 606519614
Email : saudova@seznam.cz

řidiče VZV do škodovky na HPP

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 777764767
Email : milan.sudek@kedusario.cz

Zhodnocení

Investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

Speciální pedaog

Požadujeme: -VŠ vzdělání – magisterský titul, obor: Speciální pedagogika -dobré komunikační schopnosti -ochotu dále se vzdělávat -schopnost práce v týmu -samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost -dobrou uživatelskou znalost práce s PC -psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace -profesionalitu, sebereflexi -trestní bezúhonnost

Telefon : 607043983
Web : www.autistickaskola.cz
Email : spcadministrativa@autistickaskola.cz

Práca v Nemecku

EuProgres.sk - Práca v Nemecku - Opatrovanie - € 1 350 EuProgres.sk zabezpečuje opatrovanie v Nemecku s najvyššou odmenou. Práca na pracovnú zmluvu, bez poplatkov, s vybavením cesty a uhrádzaním odvodov. Vsetky ponuky a rady najdete na facebook.com/EuropaProgres www.facebook.com/EuropaProgres. Rodina J z Niederkirchenu, 24 km od Kaiserlauternu PLATOVÉ PODMIENKY Odmena celkom: 1 450 € Plat: 1 350 € netto/ mesiac, (hradené 100 €) Turnus: 1 mesiac Nástup 07.09.2020 OPATROVANÁ OSOBA A DIAGNÓZA Počet osôb na opatrovanie: 1 Pani 86 ročná, 73 kg, 158 cm, demencia, inkontinecia, problémy s pohybom, stupeň opatrovania 3 Pomôcky: rolátor Ďalšie informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet, fajčenie povolené vonku, chodí Pflegedienst, celodenná strava, Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.sk KONTAKT: EuProgres, 0908 737 303, 421 918 328 837

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Web : Horná 54
Email : register@euprogres.sk

Zástupce

Pc, mobil, internet

Email : Stransky.ondra@email.cz

Zástupce

Pc mobil, internet

Zástupce

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www