Zobrazení dnes: 13369
Zobrazení včera: 12908
Zobrazení 2018: 1612696
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56434734

OSTRAHA - PRAHA 6, DEJVICE

certifikát STRÁŽNY, dobrou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů), schopnost jak samostatné, tak týmové práce zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování), vítáme zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy

Region : Praha
Telefon : 601303340
Email : vitova@cbs.cz
Datum vložení : 13.03 14:33 - 2018

Pomocná kuchařka v MŠ

Od září 2018 přijmeme do naší mateřské školy v Praze 5 milou paní na místo pomocné kuchařky, úvazek 0,8. Vhodné i pro aktivní důchodkyni. Nabízíme menší příjemný kolektiv a práci v krásné a klidné lokalitě starých Hlubočep.

Region : Praha
Telefon : 731863163
Web : www.mshlubocepy.cz
Email : skolka.hlubocepy@seznam.cz
Datum vložení : 13.03 14:06 - 2018

Obsluha kasina

Nekonfliktnost, samostatnost, spolehlivost, věk 18+

Region : Praha
Email : symon@symserv.cz
Datum vložení : 13.03 14:05 - 2018

Specialista ostrahy - Praha 9, Letňany

Datum vložení : 13.03 14:02 - 2018

Autoelektrikář

vyučen v oboru autoelektrikář řidičský průkaz B případně C samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost zkušenost s prováděním oprav motor. vozidel zručnost, fyzická zdatnost schopnost technického myšlení zájem o obor ochota učit se

Region : Hradec Králové
Telefon : +420777781836
Web : www.bazar-roudnice.cz
Email : personalni@bazar-roudnice.cz
Datum vložení : 13.03 13:34 - 2018

FOTOMODEL

PRODUKČNÍ SPOLEČNOST hledá kluky na dlouhodobou spolupráci nebo brigádně jako při výdělek. Nabízíme solo focení pro kluky 18-23 let se sportovní postavou, za focení 8.000 – 10.000 kč ihned po focení. Hledáme modely z celého Česka a Slovenska, cestovné kompletně hradíme. Amatérské aktuální fotky obličeje a celé postavy ve spodním prádle s tel. kontaktem posílejte na email xstudio@email.cz

Region : Praha
Telefon : +420728888881
Email : xstudio@email.cz
Datum vložení : 13.03 13:24 - 2018

Uklízečka v mateřžské škole

Mateřská škola, Praha 8, U Sluncové 10a, hledá uklízečku na plný nebo částečný úvazek, s nástupem ihned. Nejlépe paní v důchodu.

Region : Praha
Telefon : 607530342
Email : msusluncove@seznam.cz
Datum vložení : 13.03 12:00 - 2018

Hledáme hospodyni/chůvu

Hledáme hospodyni/chůvu do školky na Praze 4.

Školka je pro 24 dětí ve věku od 1-5 let.

Náplň práce:
- realizace výchovné činnosti
- péče o čistotu ve školce
- výdej stravy

Požadujeme:
-zdravotnické/pedagogické vzdělání do MŠ/ akreditovaný kurz chůvy s kódem 69-017-M)
- flexibilitu, kladný vztah k dětem
- hra na hudební nástroj či znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- stravu na pracovišti zdarma
- možnost dalšího vzdělávání
- moderní prostředí
- dovolená + sick days
- možnost nástupu ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš životopis na email: veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Region : Praha
Telefon : 773665885
Email : veronika.nemcova@firemniskolky.cz
Datum vložení : 13.03 11:03 - 2018

Recepční-praktická sestra Soukromá klinika LOGO s.r.o.

příjemné vystupování a empatické jednání, odolnost vůči stresu, zájem se dále vzdělávat v oboru, znalost anglického jazyka vítána.

Region : Praha
Telefon : 734152999
Email : lydie.charouzova@logoped.cz
Datum vložení : 13.03 09:42 - 2018

řidič a prodejce

Region : Ostrava
Telefon : 736762888
Email : anna.boudova@email.cz
Datum vložení : 13.03 09:29 - 2018

STRÁŽNÝ, DETEKTIV - HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

min. 18 let, dobrou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů), schopnost jak samostatné, tak týmové práce, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování), vítáme zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy

Region : České Budějovice
Telefon : 777880658
Email : martin.bednar21@gmail.com
Datum vložení : 13.03 09:15 - 2018

řidič MKD

Zdravím, hledám práci na MKD, rok zkušenost v D a RUS,2 roky PL, tandem i návěs .Angličtina. Spolehlivost samozřejmostí. Jízda PO-Pá, od 40 000kč. Možný nástup 1.4.2018.Olomoucko. Nabídněte na vaperizo@seznam.cz

Region : Olomoucký
Email : vaperizo@seznam.cz
Datum vložení : 13.03 08:46 - 2018

Automechanik

Náplň práce: - montáž dílů automobilového příslušenství, provádění system. údržby záručních oprav a prohlídek - provádění generálních a celkových oprav - stanovování diagnózy poruch prozkoumáním závad - stanovování způsobu oprav Požadujeme: - praxi v oboru výhodou - technickou zdatnost - zručnost - logické myšlení - spolehlivost - řidič. průkaz sk.B

Region : Olomouc
Telefon : 585315921
Web : www.autoopravnavyhlidal.cz
Email : autosluzbyvyhlidal@seznam.cz
Datum vložení : 13.03 08:22 - 2018

Učitelka MŠ, vychovatelka

Učitelka z Moravy,hledá zaměstnání v okolí Trutnova,nejlépe Dvůr Králové nad Labem.Jsem absolventem SPgŠ (2001) a AHE Lodž(2014)-Bakalář.Předškolní a mimoškolní pedagogika, Raně školní vzdělávání a předškolní výchova.Specializace- Dramatická výchova, akreditace pro Metodu Dobrého startu.Zkušenosti s tanečním kroužkem a keramikou.

Region : Trutnov
Telefon : 736771744
Email : rezak.diana@gmail.com
Datum vložení : 12.03 22:10 - 2018

Garantovaná nabídka úvěru

Potřebujete krátkodobou půjčku nebo peníze s relativně nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%? Nabízíme podnikatelský úvěr, osobní půjčku, půjčku na bydlení, půjčku na auto, úvěr na konsolidaci dluhů e.t.c. Nezáleží na vašem kreditní skóre. Jsme zárukou, že poskytneme našim finančním službám mnoha našim klientům po celém světě. Díky flexibilním úvěrovým balíčkům mohou být úvěry zpracovány a převedeny na dlužníka do 24 hodin. kontaktujte nás na adrese: dobsonquickloan@gmail.com nebo watsapp +15185049824

Region : Praha
Datum vložení : 12.03 21:26 - 2018

Brigáda pro muže -výplata týdně

Práce vhodná pro absolventa.Spolupráce dlouhodobá.Zaučím nástupní plat 80kč po zauční100-120kc tel.704720930

Region : Pardubický
Telefon : 704720930
Datum vložení : 12.03 20:41 - 2018

Vhodné pro absolventa,spolupráe dlouhodobá.Zaučím..Nástupní plat 80kč po zauční 100-120kc

Region : Středočeský
Datum vložení : 12.03 20:14 - 2018

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Region : Praha
Email : lucie.novakova@amrest.eu
Datum vložení : 12.03 20:10 - 2018

Přijmeme číšníka/servírku na HPP

Přijmeme číšníka/servírku na HPP s prozákaznickým přístupem a láskou k jídlu, krátký/dlouhý týden 10-22h, 100 Kč/hod čistého + spropitné. Pro vice info tel.: 777 945 289. www.moname.cz

Region : Brno-město
Datum vložení : 12.03 19:37 - 2018

MŠ Juárezova

Region : Praha
Datum vložení : 12.03 17:21 - 2018