Zobrazení dnes: 5160
Zobrazení včera: 7670
Zobrazení 2020: 3389766
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67395935

Pracovník / ce úklidu

A.G.J. facility přijme kolegy noční úklid prostředků MHD - depo Pha-Motol noční směny od 23.00 do 05.00 + možnost další práce První kontakt a info pouze telefonem nebo emailem: nabor@agj-facility.cz

Region : Praha
Telefon : 737 859 071
Email : nabor@agj-facility.cz

Pracovník kontroly a balení prádla

Hledáme kolegy/ně z řad OZP na kontrolu a balení prádla z výroby do pobočky chráněné dílny Nechodit na pracoviště ! První kontakt a informace telefonem nebo emailem.

Region : Jihlava
Telefon : 736646532

Online aukce

Dobrý den, online aukce, ve kterých můžete rychle, jednoduše a výhodně nakupovat a prodávat. To je aukční portál Kupananas. Potřebujete co nejvýhodněji koupit nebo prodat nemovitost, automobil či jiné spotřební zboží? Pak je pro vás Kupananas ideální příležitostí, jak proměnit vaše přání ve skutečnost. Odkaz: http://www.kupananas.cz/aff/a25ff747828eff438fc3faaebacc68e2 S pozdravem Dostál

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Zhodnocení finance

Dobrý den, investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava

Technik montáže systémů TZB pro obory: vzduchotechnika, zdravotechnika, vytápění, centrální vysávání

PŘEDPOKLADY • Máš SOU nebo SŠ technického smeru. • Vhodné pro absolventy. • Orientuješ se v technických podkladech a projektové dokumentaci. • Umíš pracovat v týmu. • Jsi manuálně zručný, precizní, spolehlivý a zodpovedný. • Vlastníš řidicský prukaz sk. B. • Jsi ochoten učit se novým vecem. Hledáme etického pracovníka s čestným přístupem k životu. Nabízíme pozici pro dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

Region : Brno-venkov
Telefon : +420 722 150 190
Web : www
Email : info@

Samostatný technik montáže systémů TZB

PŘEDPOKLADY • Máš SOU nebo SŠ technického smeru. • Orientuješ se v technických podkladech a projektové dokumentaci. • Umíš pracovat v týmu. • Jsi manuálně zručný, precizní, spolehlivý a zodpovedný. • Vlastníš řidicský prukaz sk. B. • Máš praxi v oblasti montáží vzduchotechniky. • Máš praxi v oblasti montáží vodo-topo. • Jsi ochoten učit se novým vecem. Hledáme etického pracovníka s čestným přístupem k životu. Nabízíme pozici pro dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

Telefon : +420 722 150 190.
Web : www.evora.cz
Email : info@evora.cz

Práce z domu

Internet, telefon, aktivní přístup.

Region : Ostrava
Email : janajob20@seznam.cz

Fakturant/ka, administrativní pracovnice/ík

máplní práce je zpracování podkladů včetně jejich fakturace, základní personalistika, asistence v účetnictví, překlady Požadujeme: min. 1 cizí jazyk v komunikativní úrovni (preferujeme uchazeče s německým jazykem) Praxe v administrativě s ekonomickým zaměřením výhodou

Region : Litoměřice
Telefon : +420776542273
Web : www.msmservis.com
Email : msmservis-mk@seznam.cz

Řezník

Náplň práce: bourání vepřových půlek a hovězích čtvrtí, porážení prasat a hovězího dobytka Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, ochotu pracovat v chladném prostředí, manuální zručnost Vyučení v oboru není nutností, zaučíme. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned

Region : Vysočina
Telefon : 602583536
Email : jitka.hornickova@agro-merin.cz

Řezník

Práca v Nemecku

Priatelia, chcem Vám poskytnúť info ohľadom novej pracovnej ponuky❗️ Vašu pomoc tento krát potrebuje 86 ročná pani z mesta Freiburg. Pani má demenciu a pohybuje sa pomocou rolátora. Býva v domee, samozrejmosť je prístup na internet. Dátum nástupu je 31.10.2020. Mesašná odmena je 1 400 €. Neváhajte a kontaktujte nás. Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.com KONTAKT: EuProgres, 0908 737 303, 421 918 328 837

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Web : Horná 54
Email : register@euprogres.sk

Realitní makléř

Region : Jihomoravský
Web : openreality.cz
Email : sabo@openreality.cz

Advokátní koncipient

Advokátní kancelář JUDr. Martiny Čejkové v Praze přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta/koncipientku. Specializujeme se zejména na vymáhání náhrady škod. Zabýváme se zastupováním poškozených a pozůstalých po obětech dopravních nehod (náhrady újmy na zdraví, škody na vozidle), obhajujeme viníky dopravních nehod v trestním a přestupkovém řízení, zastupujeme poškozené z pracovních úrazů a při onemocnění nemocí z povolání. Nicméně zabýváme se i generální praxí. Nabízíme zajímavou práci a příjemný kolektiv. Nástup možný ihned, příp. dle dohody. Ostatní podmínky budou dohodnuty dle domluvy na osobním pohovoru. V případě zájmu zasílejte životopis a motivační dopis na nesutova@advokat-cejkova.cz.

Region : Praha
Telefon : 737776544
Email : nesutova@advokat-cejkova.cz

Jsem 53 lety ridic sk CE s praxi a hledam praci ridice pro tuzemskou dopravu. Nejlepe v kolecku.

Region : Brno-město
Telefon : 603905908

Hledám telefonistku

Hledám telefonistku pro domlouvání schůzek. Práce z domu. Požadavky:Praxe v oboru nutná. Práce s PC Komunikativnost Volejte na Tel:773 998 887 Bohdan Buzek Celá ČR / Celá ČR Jméno: Bohdan Buzek Telefon: 773998887 Email: bohdan.buzek@insia.com

Region : Olomouc
Telefon : 773998887
Email : bohdanbuzek@gmail.com

Montážní dělník/dělnice

Zručnost,schopnost pracovat na 3 směnný provoz

Telefon : 724119997
Email : petrrklecka@gmail.com

Správce objektů /údržbář Cheb

Pracovní náplň: • pravidelné prohlídky přiřazených domů • drobné údržbářské práce - výměny žárovek, zářivek, kontrola a seřízení zámků, zavíračů, drobný úklid • údržba okolí domů - sekání trávy, drobné zahradnické práce • hlášení poruch • administrativní evidence záznamů prohlídek a provedených oprav Požadujeme: • znalost problematiky správy a údržby nemovitostí - výhodou • vyhláška 50/1978 §5 či §6 výhodou • manuální zručnost • uživatelská znalost práce s PC - základní • schopnost komunikace s klienty • ochota učit se novým věcem • spolehlivost • samostatnost

Region : Cheb
Email : prchalova.andrea@icinvest.fund

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www