Zobrazení dnes: 3228
Zobrazení včera: 11329
Zobrazení 2020: 2290879
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 66297048

psovod

Dobrý den,hledám dlouhodobé uplatnění práce jako psovod-ostraha objektů s vlastním psem služeb.plemene.Možno i mimo Ostravu v případě zajištění ubytování se psem.(Např.ostraha stavby,atd,)Pracovněprávní vztah-dohodou.Vlastním certifikát,čistý RT.Podmínka-výplaty v hotovosti. Upřednostnuji převážně stabilní noční směny.Jsem spolehlivý a rád pracuji .

Region : Ostrava
Telefon : 736703886
Email : skopcak.12345@seznam.cz

Operátorka slovenského flirt chatu

Pro firmu, která působí v několika státech hledáme zájemce, kteří by chtěli pracovat z domu na pozici Operátorka flirt chatu. Pouze písemná komunikace a vše zcela anonymní!! Pro více informací mi pište prosím na email! plnoletost dobrá znalost slovenského jazyka PC a skype pár hodin času denně

Region : Středočeský
Email : Zaneta.Molnarova@seznam.cz

Delník na stavbach,vykopech

Chut pracovat.

Region : Uherské Hradiště
Email : filipkroscen@email.cz

Region : Praha
Telefon : +420601558137
Email : s.tomishch@workintense.cz

Řidič sk.B./ C+E

Hledáme nového kolegu na tuto pozici, požadujeme praxi na obdobné pozici, zejména zodpovědnost, důslednost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost, bezdlužnost, vlastní automobil pro dopravu do zaměstnání. Cesty s dodávkou v rámci EU, vnitrostátní i mezinárodní přeprava. Příjemný kolektiv, nástup možný ihned.

Region : Plzeň-sever
Telefon : 605523355
Web : https://www.schmidt-autodoprava.cz/
Email : janschmidt1@seznam.cz

administrativní pracovnice

Dobrý den, scháním práci administrativní pracovnice. Mám střední školu s maturitou. Chtěla bych práci v Plzni nebo blízkém okolí. Práci na ranní směnu, volné víkendy, a mzda 22000 - 25000 Kč hrubého. Co se týká jazyků, umím Nj - základní - mírně pokročilý stupeň. Jsem ochotna se učit nové věci a ještě se vzdělávat. děkuji Hodinová, 605546123

Region : Plzeňský
Telefon : 605 546 123
Email : lucie_hodinova@atlas.cz

kuchařka v mateřské škole

Vyučenou kuchařku nejlépe s praxí,pracovitou se vztahem k dětem.

Region : Praha
Telefon : 731914778
Email : msvinicna@seznam.cz

Kvalifikovaná učitelka v MŠ

Mateřská škola Nad Kazankou, Praha 7 Troja přijme kvalifikovanou paní učitelku.

Region : Praha
Telefon : 737252655
Email : ms.troja@volny.cz

Hledáme paní učitelku vzdělání Střední pedagogická škola

Dobrý den, přijmeme milou kolegyni může být i absolventka nebo studentka pedagogické fakulty. Úvazek pružná pracovní doba.tel.721364390 Nástup možný 1.9.2020 Prosím pošlete životopis a těšíme se na Vás.

Region : Praha
Telefon : 721364390
Web : Msparmska
Email : msparmska@seznam.cz

Dobrý den, přijmeme milou kolegyni může být i absolventka nebo studentka pedagogické fakulty. Úvazek pružná pracovní doba.tel.721364390 Nástup možný 1.9.2020 Prosím podělte životopis a těšíme se na Vás.

Hodinovy manzel+ zednicke prace

Region : Znojmo
Telefon : 774083958
Email : buchtelaluba@seznam.cz

Prace, brigada v Italii

Vek od 18 let.

Region : Moravskoslezský
Telefon : 00393472661881
Email : Agenturaatm@gmail.com

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o.

Práce v logistice a výrobě.

Email : i.ushchenko@workintense.cz

Vychovatelka do družiny, Praha 4

SŠ vzdělání, zájem o práci s dětmi

Region : Praha
Telefon : 721555821

OBCHODNÍ SPECIALISTA

Náplň práce: péče o svěřený kmen zákazníků a jeho rozšiřování aktivní telefonování - formou dialogu a zjišťováním potřeb využívání sociálních sítí pro vyhledávání obchodních příležitostí vedení obchodních schůzek B2B prodej POP a POS materiálů (např.stojanů) práce s interním systémem zodpovědnost za obchodní výsledky Upřednostňujeme: komunikativnost, schopnost klást vhodné otázky spolehlivost a pečlivost ochotu učit se a rozvíjet své dovednosti komunikativní znalost AJ/NJ výhodou vhodné pro proaktivní absolventy VŠ ŘP B

Region : Louny
Telefon : 474532040
Web : www.sittardia.cz
Email : martin.kaderavek@sittardia.cz

DTP OPERÁTOR

Náplň práce: Příprava tiskových dat pro výrobu - ripování Kontrola správnosti dat Práce v grafických softwarech Ovládání strojů na velkoplošný tisk a řezání Požadavky: Základní znalost programů Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop, popř. CorelDRAW Pečlivost, přesnost, spolehlivost SŠ vzdělání technického zaměření Ochota pracovat ve směnném provozu Nabízíme: Fixní mzdu s variabilní složkou Příspěvek na dojíždění Čaj/káva na pracovišti zdarma Proškolení Možnost uplatnit své nápady a kreativitu Pravidelné firemní akce Zázemí pro odpočinek - zahrada, kuchyňka Moderně vybavené čisté prostředí

TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO TISKU

Náplň práce: obsluha nejmodernějších tiskových strojů na velkoformátový UV a latexový tisk tisk zakázek řezání na automatických deskových a rolových plotrech kašírování a laminování základní údržba strojů ovládání softwaru strojů Upřednostňujeme: vzdělání SŠ technického zaměření pečlivý a proaktivní přístup k práci ochotu pracovat ve 2-3 směnném provozu manuální zručnost rutinní ovládání PC Nabízíme: zajímavou práci v zakázkové výrobě fixní mzdu s variabilní složkou proškolení se softwarem a obsluhou strojů nápoje na pracovišti zdarma neomezeně příspěvek na dojíždění čisté moderně vybavené prostředí pravidelné firemní akce pojištění odpovědnosti hrazené firmou

Telefon : +420702236302

Region : Praha
Telefon : +420724519870

Region : Praha
Telefon : +42060558137

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020

Nabídka tvorby www