Zobrazení dnes: 9
Zobrazení včera: 11672
Zobrazení 2019: 2310329
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61969752

Učitelka MŠ

Mateřská škola Večerníček Praha 13 přijme kvalifikovanou učitelku.Nástup ihned.

Region : Praha
Telefon : 235518278
Web : ms.vecernicek@seznam.cz
Email : ms.vecernicek@seznam.cz

Top Chůva *****

Předchozí zkušenosti s hlídáním dětí láskyplný vztah k dětem spolehlivost, zodpovědnost

Region : Praha
Telefon : 721 644 849
Web : www.malyobjevitel.cz
Email : info@malyobjevitel.cz

Předchozí zkušenosti s hlídáním dětí láskyplný vztah k dětem spolehlivost a zodpovědnost

Urgentní půjčka za 48hodin

Urgentní půjčka za 48hodin Nabízím Vám jediný finanční úvěr od přímého investora 10 000 až 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru může být stanovena na 460 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezměte si půjčku a zaplatíte své prostředky do 48 hodin. Chcete-li půjčit, napište na adresu: marinasanchez@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 778547857
Email : marinasanchez@seznam.cz

Kuchař/kuchařka a pomocná síla do kuchyně

Hledáme nové posily do našeho kolektivu Hotelu Beskyd (Trojanovice 700, Frenštát pod Radhoštěm), na pozici kuchař/kuchařka a pomocná síla do kuchyně. V případě zájmu volejte prosím tel. 773 669 844 nebo pište na info@beskydtrojanovice.cz.

Region : Moravskoslezský
Telefon : 773 669 844
Web : www.beskydtrojanovice.cz
Email : info@beskydtrojanovice.cz

Speciální pedagog

Jsem speciální pedagog s 16 lety praxe ve školství.Hledám práci jako speciální pedagog v ZŠ, jako učitel přípravné třídy, jako učitelka MŠ, jako asistentka pedagoga v kombinaci s vychovatelkou ŠD na celý úvazek v lokalitě Praha 9 ČM a Praha 8 a Praha - východ. Předem moc děkuji za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 737382508
Email : janakrjana@seznam.cz

Obchodní zástupce

Chcete udělat změnu ve společnosti a přidat se k velké propojené mezinárodní komunitě? Jako IQOS partner se budete věnovat dospělým kuřákům ve svém okolí a zjišťovat, jak jim a lidem kolem bude přechod na IQOS k užitku. Co je IQOS? IQOS je inovativní systém nahřívání tabáku. Jedná se o nejmodernější bezdýmný produkt společnosti Philip Morris ČR a.s., díky kterému přes 3,7 miliónů dospělých kuřáků již přestalo kouřit a přešlo na IQOS. IQOS nahřívá tabák přesně natolik, aby se uvolnil aerosol plný chuti tabáku s obsahem nikotinu, aniž by se tabák pálil. Jako součást našeho IQOS partner týmu budete: MÍT FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU Pracovat tolik, kolik budete chtít a kdy budete chtít. Nemáme stanovenou minimální dobu, kterou byste podle očekávání měli odpracovat. STAŇTE SE LÍDREM POZITIVNÍ ZMĚNY Benefity IQOS se neomezují pouze na dospělé kuřáky, všichni těží z toho, pokud dospělý kuřák konvertuje na IQOS, jelikož je méně zápachu, nepořádku z popela, a jiné VYDĚLEJTE SI AŽ 60 000 KČ MĚSÍČNĚ Stačí, abyste splnili měsíční plán. Čím více toho dosáhnete, tím větší odměnu dostanete. NECHTE SE PROŠKOLIT A VYBAVIT Vynakládáme velké úsilí na rozvoj vašich dovedností a na zajištění veškerého potřebného vybavení, abyste byli opravdu úspěšní.

Region : Liberecký
Telefon : 722473552
Email : jana.koktava@oneplanet.cz

Údržbář, správce budov nebo servisní technik

Dobrý den. Hledám práci,(možno i na ŽL) jako: údržbář, správce budov nebo servisní technik. Praxe: Několik let jsem spravoval 3 rekreační střediska a hotely na jihu Čech, včetně vedení dokumentace, správy vodního hospodářství, správy ČOV a bazénů. Oblast činnosti: sekání trávy, údržba okolí, technické zabezpečení objektu, drobné elektroinstalační, zednické a instalatérské práce apod. Základní informace: - věk: 44 let - elektrotechnické vzdělání - samostatnost, pečlivost - řp. sk. B - praxe 24 let v technické správě budov a údržbě Oblast působení: Jižní Čechy, nejlépe okres Tábor, Písek a okolí První kontakt s nabídkou prosím na e-mail: technickasprava@email.cz

Region : Jihočeský
Email : technickasprava@email.cz

Učitelka MŠ

Nabízíme práci učitelce MŠ od 26.8.2019
Absolventku zaučíme, zkušenou učitelka uvítáme. Jedná se o práci u mladších dětí, ve třídě bude asistent pedagoga.

Region : Praha
Web : www.mslaudova.cz
Email : personalistka@mslaudova.cz

Bagrista pro Fe provoz

Náplň práce: manipulace s Fe materiálem + obsluha nůžek Výhodou: průkaz strojníka, zkušenost s bagrem

Region : Blansko
Telefon : 724510560
Email : pavelka@remet.net

Technik při přijmu materiálu

Náplň práce - vyhodnocení vstupních surovin Al hutě (chemické složení, vlhkost, výtěžnost ...), příprava podkladů pro reklamace, další práce dle nařízení SM, vhodné pro muže Očekáváme - chemické / technické SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventa), ŘP sk. B podm., C nebo T výhodou

Region : Brno-město
Telefon : 727991422
Email : personalista@remet.net

Pracovník expedice

NJ nebo AJ na pokročilé úrovni, zkušenost s VZV, ochotu učit se a nebát se manuální práce Jedná se o práci s VZV - nakládání kamionů, utahování taveb páskovačkou - manuální práce, zástup za ved. expedice - plánování dopravy, doklady k expedici, komunikace se zahraničními klienty, zodpovědnost za chod expedice.

Asistent pedagoga do MŠ

Od září hledáme asistentku/ asistenta pedagoga do naší mateřské školy na Praze 3. Nabízíme klidné prostředí a milý kolektiv. Úvazek 0,75 hodin týdně. Zájemci prosím pište na uvedený email. Děkujeme.

Region : Praha
Telefon : 777479046
Web : www.mslobkovicovo.cz
Email : reditelka@mslobkovicovo.cz

Seniorka z Monchengladbachu hľadá milú opatrovateľku

Ponuka opatrovania s nástupom od 20.05.2019 Rodina K. z Monchenlandbachu, 56 km od Kolína Plat: 1500 € netto/ mesačne, Pracovná zmluva Nástup: 20.5.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: Pani 91 -ročná, 70 kg, 165 cm, Osteoporóza, reuma, demencia, inkontinencia, prekonala mozgovú príhodu v minulosti, pohybuje sa pomocou rolátora, stupeň opatrovania 3 Ďalšie informácie: býva v dome sama, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 908737303
Email : register@euprogres.sk

Telefonistka,Asistentka,Referentka

Telefon : +420608225888
Email : mareshovi@seznam.cz

Stavba dřevostavby

Spolehlivost, zručnost, vlastní ŽL.

Region : Chrudim
Telefon : 732461081

Specialista vývoje reklamních ploch

Náplň práce: - Vyhledávání reklamních ploch OOH - Správa a legalizace daných ploch - Spolupráce se správním, právním a obchodním oddělením Požadujeme: - Plná dostupnost - Znalost českého jazyka na úrovní rodilého/pokročilé mluvčího - Znalost polského jazyka na úrovní rodilého/pokročilé mluvčího - Zkušenosti s rozvojem firem - Komunikační dovednosti - Dobrá znalost MS Office

Region : Praha
Telefon : 733405271
Email : a.damentko@braughman.com

Přijmeme operátory do výroby profilů

Operátor výroby - [22.3. 2019] Přijmeme operátory do výroby profilů v Bánově. Požadujeme vyučení v oboru strojní zámečník, automechanik apod., ŘP sk. C výhodou,ne však podmínkou.Mzda 90,-/hodinu. Životopisy zasílejte na email: info@czprofil.com , nebo kontaktujte tel. +420 602 529 150

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 602529150
Email : helena.machacova@montelope.info

Viktor Gantulga

Hledam praci jako operátor stroje jsem ochoten pracovat 12 jsem Mongolec mam trvaly pobyt česky umím pokročile Viktor Gantulga

Region : Pardubický
Telefon : 735204404
Email : Misheelg211@gmail.com

Programátor mikrokontrolérů

Náplň práce: • vývoj firmware pro mikrokontroléry ARM STM32 v jazyce C • spolupráce na oživování a testování přístrojů • tvorba dokumentace Očekáváme: • dobrá znalost programování mikrokontrolérů ARM v jazyce C • výhodou základní orientace v elektronice (schémata) • samostatnost, aktivní přístup • znalost AJ (dokumentace) • výhodou vyhláška § 50/1978 Sb.

Telefon : 724110411
Web : https://www.dawell.cz/
Email : j.slamova@dawell.cz