Zobrazení dnes: 33
Zobrazení včera: 28527
Zobrazení 2024: 5483481
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 79009373

Terénní pracovník

Cheiron T, o.ps. vypisuje výběrové řízení na pozici terénní sociální pracovník/ce, resp. pracovník/ce v sociálních službách (streetwork) pro děti a mládež (10-26 let) na úvazek 1,0. Jak práce u nás vypadá: - je to sociální práce venku - v terénu (v ulicích, skateparcích, nádražích,... přirozeném prostředí klientů) se zaměřením na cílovou skupinu ve věku 10 -26 let, která je ohrožena rizikovými projevy chování, nebo žije rizikovým způsobem života - pracuješ s mladými lidmi a probíráš s nimi jejich rizikové a nesnadné životní situace, pomáháš jim hledat řešení a motivaci ke změně. Řešíš s nimi záškoláctví, doučování, základní hygienické návyky, užívání drog a alkoholu, rizikový sexuální život, hledání práce a bydlení, hospodaření s penězi, atd. - organizuješ aktivity typu koloběžkové závody, skate závody, koncerty atd. vedeš administrativu související s poskytovanými službami - pracuješ převážně v odpoledních hodinách (po- čt: 11/12:00 - 19:30, pátek 8:30-17:00) Kdo je náš ideální kandidát: - samostatný, otevřený, kreativní, trpělivý, empatický člověk, který věří, že by všichni měli mít stejná práva a šance bez ohledu na barvu pleti či sociální zázemí - odvážný člověk, který se nebojí vycházet ze své komfortní zóny ideálně se zkušeností s prací s dětmi a mládeží - nemající nechuť k žádnému typu počasí vzdělání v sociální oblasti (dle zákona o sociálních službách) výhodou Co potřebujeme: - trestní bezúhonnost - schopnost otevřené komunikace s klienty na různá témata, přijímání klientů napříč celým spektrem cílové skupiny (nediskriminační chování) - schopnost spolupráce a komunikace v týmu - kreativitu a flexibilitu - schopnost sebereflexe a práce na sobě - schopnost přijmout řešení klientů, i když s ním nejsem ztotožněn/a

Region : Tábor
Web : https://www.cheiront.cz/
Email : cheiront@cheiront.cz

Účetní HPP - Služba školám

Náplň práce Zpracovávání účetnictví a mzdy pro školské zařízení (specifické zkušenosti netřeba, zaučení na místě) Požadavky smysl pro týmovou práci pozitivní myšlení ochotu dál se školit, časovou flexibilitu, min. SŠ + maturita

Region : Praha
Telefon : 241 730 435
Web : www.hobbycentrum4.cz
Email : vondrackova@hc4.cz

Provádíme Stavební práce

Provádíme veškeré stavební práce Okres Hradec Králové ale klidně příjmem zakázku do 50 km Jsme parta řemeslníci s mnoholetou praxí v oboru stavebnictví Děláme od hodinky i na úkol Kontaktujte nás na: +420776784410

Region : Královéhradecký
Telefon : 776784410
Email : mykytynets99@gmail.com

Sociální pracovnice(ík)

Přijmeme sociální pracovnici(ka) se vzděláním sociálního směru minimálně Bc.

Region : Kladno
Telefon : 601123603
Web : domov-vrany.cz
Email : reditel@domov-vrany.cz

Manager průvodce expozici

Dobrou komunikaci s lidmi, znalost min Aj

Region : Praha
Telefon : 773645234
Web : www.alchemiae.cz
Email : Info@alchemiae.cz

Pomocná síla v kuchyni

Praxe vítána, kladný vztah k dětem.

Region : Praha
Telefon : 603251952
Email : reditelka@msparlerova.cz

Elektrikář

Hledáme spolehlivé elektrikáře se zkušenostmi se standardními rozvody, příp. FVE systémy. Klidně partu více lidí. Místo výkonu práce: Praha, střední Čechy, popř. cesty po ČR. Nabízíme velice zajímavé finanční ohodnocení, zázemí stabilní firmy, pracovní poměr dle dohody (HPP, VPP, IČO).

Region : Praha
Telefon : 776823514
Email : a.marcinko@email.cz

Ostraha objektů

Spolehlivost                                                       Pečlivost, Samostatnost, Odolnost vůči stresu, Reprezentativní chování, Flexibilita, Aktuálně nemáte žádný záznam ve výpisu rejstřiků trestů

Region : Brno-město
Telefon : 776 000 571 nebo 702 000 109
Email : info@glanzo.cz glanzo@glanzo.cz

Roznos letáků

Spolehlivost Pečlivost Samostatnost Flexibilita

Region : Brno-venkov

Pozice Úklízeč/ka

Vhodné: pro muže i ženy, ozp plat: 9-10.500Kč Směny: ranní, odpolední Úklid: 3-4 hodiny úklid Brno V případě zájmů nás kontaktujte na telefonní číslo 776 000 571, 702 000 109 nebo e-mailovou adresu: info@glanzo.cz, glanzo@glanzo.cz

Delnice uklízečka pomocná sila

Hledam brigádu v Tachově

Region : Tachov
Telefon : 776145186
Email : Lucie.kadrija81lk@gmail.com

Automechanik BRNO

Telefon : 608963709

ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

Pracovní náplň: - Kompletní řízení společnosti. - Řízení a zodpovědnost za finanční rozpočet. - Zodpovědnost za efektivitu výroby s optimalizací výrobních procesů. - Ekonomický přehled nad zakázkami a celkovou výrobou. - Vedení, motivace a zajištění dostatečného počtu zaměstnanců. - Sledování trendů a vývoje v oblasti dřevozpracujícího průmyslu. - Analýza výsledků činnosti společnosti a reporting vedení společnosti Požadujeme: - Vzdělání dřevařského nebo lesnického směru. - Znalost cizího jazyka výhodou. - Zkušenosti na vedoucí pozici. - Velmi dobré manažerské schopnosti a dovednosti. - Organizační schopnosti a vysoké pracovní nasazení. - Časovou flexibilitu, loajalitu a odolnost vůči stresu a zátěži. - Řidičský průkaz sk. B.

Region : Bruntál
Email : sitek@pilakrnov.cz

Hledáme zedníky

- jednotlivé zedníky - skupinu zedníků - praxe nutná - samostatnost - nástup ihned

Region : Znojmo
Telefon : 601372248
Web : furn-stavebni.cz
Email : info@furn-stavebni.cz

Hledáme řidiče skupiny C

- řidičské oprávnění na skupinu C - profesní průkaz - praxe nutná - samostatnost - nástup ihned

PRÁCE ŘIDIČE

Dobrý den, hledám práci řidiče ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky.. Tel: 601372099

Region : Opava
Telefon : 601372099
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

Sociální pracovník

odbornou způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. čistý trestní rejstřík komunikační dovednost, empatii, nekonfliktní vystupování schopnost samostatné i týmové spolupráce

Region : NovýJičín
Web : https://studenka.charita.cz/
Email : jarmila.pomikalkova@studenka.charita.cz

IT pomoc

Region : Praha
Telefon : 733234380
Email : ondrejtyle94@gmail.com

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu

Datum : 21.02 10:19 - 2024

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...