Zobrazení dnes: 3641
Zobrazení včera: 10971
Zobrazení 2019: 1718612
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61378035

Řidič

Řidičský průkaz SK B Česky jazyk Věk do 45 let 140 Kč čistá mzda

Region : Praha
Telefon : 720 980 940
Email : Loren.corleone@gmail.com

Recepční v hotelu

nástup dle dohody ochotu pracovat na směny (denní 6-18hod., odpolední 12-18hod., noční 18-6hod.), nepřetržitý provoz včetně svátků a víkendů (rozvržení směn je na dohodě). komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou minimálně středoškolské vzdělání s maturitou znalost práce na PC (MS Office) umění jednat s lidmi, příjemné vystupování reprezentativní vystupování výborné komunikační a organizační schopnosti praxi na pozici recepční nebo v administrativě jen vítáme, ale není podmínkou, zaučíme

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 773550360
Web : www.hotellaromantica.cz
Email : reception@laromantica.cz

•nástup dle dohody •ochotu pracovat na směny (denní 6-18hod., odpolední 12-18hod., noční 18-6hod.), nepřetržitý provoz včetně svátků a víkendů (rozvržení směn je na dohodě). •komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou •minimálně středoškolské vzdělání s maturitou •znalost práce na PC (MS Office) •umění jednat s lidmi, příjemné vystupování •reprezentativní vystupování •výborné komunikační a organizační schopnosti •praxi na pozici recepční nebo v administrativě jen vítáme, ale není podmínkou, zaučíme

Telefon : 739625405
Web : www.hotelplaza.cz
Email : office@hotelplaza.cz

Hledáme kuchařku do MŠ

Dobrý den,do naší dvoutřídní MŠ na Praze 10, hledáme kuchařku na zkrácený úvazek 6,5h. Nástup 09/2019

Region : Praha
Email : kucharka.skolka@seznam.cz

Učitelka do MŠ Praha - Slivenec

Do mateřské školy v Praze 5 – Slivenec
přijmeme učitelku na plný úvazek. Nástup po dohodě.
Nabízíme příjemné prostředí, vstřícný kolektiv, milé děti i rodiče, krásnou budovu s prostornou zahradou a zajímavé zaměstnanecké benefity.
Bližší info u vedoucí na mailu ms@msslivenec.cz nebo telefonu 603 439 410

Region : Praha
Telefon : 603439410
Web : Www.skolaslivenec.cz
Email : ms@msslivenec.cz

Mechanik/čka

Náplň práce: Montáž mechanických podskupin, mechanická montáž rozvaděčů, montáž kabelových tras. Požadujeme: Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou.

Region : Svitavy
Telefon : 775499076
Email : j.halbrstat@blaukom.cz

Elektromechanik/čka

Náplň práce: Montáž mechanických a elektrických částí, předmontáž rozvaděčů, montáž kabelových tras. Požadujeme: Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou.

asistentku

Hledáme asistenku učitelky do MŠ na Praze 9 na plný úvazek na HPP s pedagogickým nebo zdravotnickým vzděláním. Nástup od koncem srpna 2019 . Práce v malém přátelském kolektivu v hezkém prostředí moderní zavedené soukromé školky. Prosím o životopis foto na email:

reditelka@skolkalimetka.cz

Region : Praha
Telefon : 605215054

Řidič mezinárodní dopravy

Přijmeme řidiče mezinárodní dopravy z důvodů rozšíření vozového parku . Mzda 30 000 – 40 000 Kč. V případě zájmu Nás kontaktujte na tel. 607820687

Region : Jeseník
Telefon : 607820687

Opatrovanie so základmi nemeckého jazyka

Ponuka opatrovania s nástupom od 26.04.2019 Rodina B. z Goppingenu – cca 40 km od Stuttgartu Plat: 1170 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup: 26.4.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient : pani 95 ročná, 80 kg., 175 cm., demencia, kompresná pančucha, inkontinencia, protéza, ležiaca Ďalšie Informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu k dispozícií, internet k dispozícií KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Email : register@euprogres.sk

Nabídka půjčky

Region : Praha
Telefon : +19739220703
Email : lubicapotocka4@gmail.com

Nabídka práce na HPP za 121 Kč/hod. KFC Budějovická - šéfkuchař

CO OČEKÁVÁME: • Chuť učit se novým věcem • Pozitivní energii • Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 724611057
Email : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Řízení a obsluha strojů pro čistění a výrobu osiva

Jsme mladá firma podnikající na Vysočině, s působností po celé České republice. Neznáme hranice a rádi expandujeme. Hledáme k sobě kolegy na brigádu, na dohodu, na HPP nebo na ŽL, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu. Práci nabízíme na období červenec - říjen 2019 - po dohodě i dlouhodoběji. Pracovní nabídka je rozmanitá, budete navštěvovat zemědělské podniky a obsluhovat mobilní čistící a mořící linku na výrobu osiva. Pracovní pozice je vhodná i pro lidi z jiného oboru nebo bez praxe, rádi Vás zaučíme. Požadujeme • Řidičské oprávnění sk. C (není podmínkou - více informací na osobní konzultaci) • Samostatnost, schopnost učit se • Fyzickou a technickou zdatnost • Praxe v oboru není podmínkou

Region : Žďár nad Sázavou
Telefon : 774273240
Web : www.moreniosiva.cz
Email : info@moreniosiva.cz

Asistent pedagoga

Středoškolské vzdělání+maturita, kurz asistenta, řidičský průkaz,

Region : Tachov
Telefon : 603763852

MÁME PRO VÁS ZAJÍMAVÝ TEST

1.- Věříte ve své schopnosti, znalosti a zkušenosti? 2.-Myslíte si, že díky své pracovitosti a pevné vůli můžete dosáhnout neomezených příjmů a skvělé kariéry? 3.- Máte rádi práci s lidmi? 4.- Nebojíte se práce a úspěchu? 5.- Dokážete intenzivně pracovat aspoň 26 hodin týdně? 6.- Máte zkušenosti z prodeje a jakéhokoliv poradenství? 7.- Chcete se učit novým věcem? 8. - Máte tah na branku? Vyhodnocení: Když jste odpověděli kladně alespoň na 5 otázek, velmi rád se s vámi osobně potkám a dám vám pracovní nabídku, kterou člověk nedostává každý den. Mám na starosti výběr spolupracovníků, budování týmů a nových poboček pro čtyři velmi dobře prosperující společnosti či projekty: Zlatá Rezerva, Pentia Consulting, Avian Invest a Diamantová jistota. Své životopisy a dotazy mi můžete posílat na email: vrba@zlatarezerva.cz. Mobil: 730552050. Web - http://www.pentiaconsulting.cz.

Region : Praha
Telefon : 730585816
Web : www.pentiaconsulting.cz
Email : vrba@pentiaconsulting.cz

leštění a čištění aut

Zavedená autolakovna v Brně přijme muže i ženy na HPP na pozici leštění aut a jeho následné vyčištění (interiéru i exteriéru).Nabízíme stálou práci a mzdu 20-25 tis.Kč/měs.(po zaučení). Požadujeme samostatnost,spolehlivost,pečlivost a chuť pracovat.Zkušenost s leštěním výhodou,ale není podmínkou.Nástup možný ihned.Volejte 608 290 715.

Region : Brno-město
Telefon : 608290715

Vedení zájmových kroužků

Nabízím vedení zájmových kroužků v mateřských školách a rodinných nebo mateřských centrech. Jedná se o výtvarný(tvořivý) kroužek, hudebně-pohybový a kroužek přípravy na ZŠ. Ukázky prací na vyžádání mohu zaslat.
Praha, Praha-východ
E-mail:pavlina@vasdend.cz

Region : Praha
Email : pavlina@vasdend.cz

ASISTENTKA PRODEJE

Do autorského butiku v centru Prahy hledáme milou, usměvavou a zodpovědnou holku na pozici asistentka prodeje. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, nejlépe oděvního nebo obchodního směru, angličtinu na pokročilé úrovni, bezúhonnost a spolehlivost, kladný vztah k módě.

Region : Praha
Telefon : 271742091
Web : www.navarila.cz
Email : studio@navarila.cz

Finanční účetní

Obchodní firma se sídlem v Praze 4 hledá finanční účetní na trvalý pracovní poměr Nabízíme: Nadstandardní platové podmínky, 13. plat, 5 týdnů dovolené Požadujeme: minimální praxe v podvojném účetnictví 3 roky, perfektní znalost práce v Microsoft Excel, výborná znalost angličtiny slovem a písmem, znalost práce v systému SAP výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nástup dle dohody. Zájemci pište na jiri.toman@felixsolis.cz nebo volejte na 731 483 245

Region : Středočeský
Telefon : 731483245
Email : jiri.toman@felixsolis.cz

Přivýdělek z domu

Region : Strakonice