Zobrazení dnes: 9
Zobrazení včera: 12846
Zobrazení 2019: 1704009
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61363432

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Přijmeme učitelku do přípravné třídy na zástup za nemoc.Pracovní doba 4 hodiny denně.

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz

Přijmeme učitelku MŠ

Do MŠ Praha 9 - Lehovec, Chvaletická přijmeme učitelku na plný či částečný úvazek. Nástup dle dohody, možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 607220465
Email : ms.chvaletcka@seznam.cz

Odborná asistentka/asistent s němčinou pro centrálu v Praze 1

Společnost ThomasLloyd je globální investiční a poradenská společnost specializující se na infrastrukturní projekty v Asii, která patří mezi významné finančníky a investory na trhu. Podrobné znalosti technologií, vysoká odborná specializace v oblasti investování a důkladné znalosti společenských, ekonomických a politických reálií daného regionu umožňují společnosti ThomasLloyd přistupovat k investičním řešením na základě dlouholeté praxe a dosahovat při tom vysoké rentability s profesionálním řízením rizika.

Pro posílení našeho týmu v rámci rozšiřování našich aktivit hledáme od 01. 03. 2019 spolehlivou (spolehlivého) asistenta/ku se znalostí němčiny

Náplň práce:
• Zpracování klientské dokumentace
• Poskytování informací klientům a obchodním partnerům – telefonická podpora
• E-mailová komunikace s klienty
• Zadávání klientských dat do interního systému společnosti
• Zpracování pošty, faktur a pokladních dokladů
• Spolupráce s ostatními útvary společnosti

Požadujeme:
• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, vzdělání ekonomického směru výhodou
• Výborná znalost německého jazyka – podmínkou, komunikativní úroveň českého nebo slovenského jazyka, uvítáme znalost polského jazyka
• Znalost práce na PC
• Komunikativnost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
• Aktivní proklientský přístup

Nabízíme:
• Atraktivní a dynamické zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Práci v perspektivní společnosti s možností růstu a seberealizace
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Příjemné pracovní prostředí

Další informace: Místo pracoviště v centru Prahy u Florence
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek s okamžitým možným nástupem
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (výborná znalost), čeština/slovenština (základní znalost, komunikativně), polština

Kontakt: Zašlete nám prosím Váš životopis v němčině a češtině se souhlasem zpracování Vašich dat na adresu: miroslav.kovar@thomas-lloyd.com

Region : Praha
Email : miroslav.kovar@thomas-lloyd.cz

Svářeč TIG

Hledám práci na pozici Svářeč Tig. Olomoucký kraj popřípadě celá ČR s možností ubytování. Platné certifikáty mám. Praxe 14 let. Životopis zašlu na email.

Region : Olomoucký
Email : Mirzza@seznam.cz

výpomoc ve školce

Hledáme do školky na 15 -20 hodin týdně učitelku nebo asistentku, na dohodu o PROVEDENÍ PRÁCE.Praxe v oboru je nutná, práce s dětmi od 4 do 6 let.

Region : Praha
Telefon : 605215054
Email : reditelka@skolkalimetka.cz

Práce v soukromé školce

Soukromá školka v centru Prahy hledá chůvu pro zajištění péče o dítě do tří let věku v denním režimu. Jedná se o spolupráci na živnostenský list. V případě zájmu nás kontaktujte na email mini.misa@email.cz

Region : Praha
Telefon : 777140347
Email : mini.misa@email.cz

Soukromá školka v centru Prahy hledá chůvu na plný úvazek, nástupní plat od 14900,- Kč. Nutná kvalifikace pro samostatnou práci s dětmi (chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky pk-kód: 69-017-M, učitelka MŠ, zdravotní sestra, pečovatelka, soc. pracovník a pod.). Možná i spolupráce na živnostenský list.
Životopisy zasílejte na email mini.misa@email.cz

Pekař, Kuchař

Pekaře nebo kuchaře do malé pekárny v Unhošti na noční směnu. Spolehlivost, rychlost, šikovnost a fyzická kondice.

Region : Kladno
Telefon : 732362449
Email : alenkanek@seznam.cz

Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace

Učitel/ka II. stupně, aprobace Čj

Region : Hodonín
Telefon : 518357253
Web : www.zsmikulcice.cz
Email : zsmikulcice@seznam.cz

Ponuka do Herrenbergu viesť domácnosť

Ponuka opatrovania s nástupom od 08.03.2019 Rodina K. z Herrenbergu, 34 km od Stuttgartu Plat: 1500 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup: 8.3.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pani 87- ročná, 160 cm, 72 kg, prekonala mozgovú príhodu, obmedzená mobilita, pohybuje sa pomocou rolátora, stupeň opatrovania 1 Ďalšie informácie: pani býva v dome s manželom, ktorý je samostatný – dáva sa mu ráno a večer kompresná pančucha, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii, ide predovšetkým o starostlivosť o domácnosť, pacienti si robia všetko sami KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Email : register@euprogres.sk

Dělník do výroby

Sháníme nové kolegy do nepetržitého provozu. Rádi vás zaučíme. Budete s námi navěšovat dílce před vjezdem do linky, kontrolovat je a skládat do beden/na palety.

Region : Prostějov
Telefon : 606031220
Email : galvysnovak@gmail.com

Sháním práci ve školství.

Dobrý den, jsem mladá matka dvou dětí na RP a sháním práci v oboru školství a to POUZE a jen v zaměření pomocná v kuchyni(MŠ & ZŠ), popřípadě pomocná k učitelkám v MŠ. Praxi mám jak v kuchyni, tak i s dětmi. Jsem časově flexibilní a nejlépe bych brala práci na hlavní úvazek. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na uvedený mail, obratem zašlu svůj životopis. S pozdravem Benadová L.

Region : Praha
Email : malej.dablicek@seznam.cz

hledam praci

Dobry den hledam praci ve skolskem zarizeni jako vypomoc k detem i uklid je mi 60 let jsem v castecnem inv. duchodu 21 let jsem pracovala jako sanitarka U Apolinare u nedonosenych deti nabidky prijimam na uvedenem tel. cisle

Region : Praha
Telefon : 792264959

Učitelka MŠ

Kreativní učitelka MŠ hledá práci nejraději ve školce
Na plný úvazek, nástup dle dohody. Spolehlivost a kladný přístup k dětem. Praxe a pedagogické vzdělání .
Tvořivost, vztah k dětem, pozitivní komunikace

Těším se

Region : Opava
Telefon : 608816720
Email : kamilahetmankova@seznam.cz

Viedeň - log. sklad

Viedeň - logistické centrum Práca v logistickom sklade – vykladanie tovaru, ukladanie do regálov, picking – vyberanie tovaru z regálov na palety, alebo do vozíčkov – presne podľa objednávky, resp. baliť priamo koncovému klientovi – na jeho konkrétnu adresu. Práca na hpp pre mužov aj ženy, šikovných, pohyblivých, fyzicky zdatných, na dve smeny – poobedná 25 % príplatok. Základný plat 2650 euro/ mesiac, ak pracujete 5 dní v týždni. Ale je možnosť si privyrobiť v sobotu – 12 hodín, s príplatkom 50% – vykladanie kamiónov, ukladanie tovaru do regálov, ako aj upratovanie celého skladu. Ubytovanie zdarma takisto ako aj dovoz a odvoz z práce. Pošlite CV na: zarobotou@seznam.cz

Region : Praha
Email : zarobotou@seznam.cz

Viedeň - Rehau, okná

Práca vo Viedni Rakúska pobočka nemeckej firmy Rehau potrebuje do výroby plastových okien mužov, ale aj ženy. Okrem klasických okien vyrábajú aj dvere, parapety – interiérové a exteríérové, žalúzie a rolety. Potrebujú operátorov na linku – manipulácia s rámami, osádzanie skiel a montáž kovania – hlavne muži. Výroba parapiet, žalúzií a roliet – aj chlapi aj ženy. Plat: 2900 euro/mesiac. Ubytovanie zdarma. Dovoz do práce zabezpečený a tiež zdarma. Pošlite CV na: zarobotou@seznam.cz

Viedeň-pekáreň

Práca vo Viedni Ponúkame prácu v pekárni na okraji Viedne. Práca pre ženy aj mužov. Muži pracujú väčšinou pri chlebe. Ukladanie chlebov na plechy, vyberanie upečených chlebov z pecí – automatických liniek. Ženy pri chleboch – krájanie a balenie vychladnutých chlebov. Vyrábajú sa aj bagety a kajzerky( ukladanie surového pečiva na plechy, vyberanie upečeného pečiva ). Môžete pracovať aj pri sladkom pečive – rôzne šišky – donuty,... Pracuje sa na tri smeny: 6oo – 14oo, 14oo – 22oo a 22oo – 6oo. Plat: 3000 euro/mesiac. Ubytovanie zdarma. Pošlite CV na: zarobotou@seznam.cz

Viedeň - čokoládovňa

Práca vo Viedni Ponúkame prácu v čokoládovni vo Viedni. Budete pracovať vo firme Hofbauer - pobočke švajčiarskeho koncernu LIND & Sprungli. Práca pre ženy aj mužov. Muži pracujú väčšinou pri ukladaní hotových Mozartových gulí do krabíc, ktoré potom odvážajú do skladu. Iní muži pripravujú a vozia do výroby obalový material, iní pracujú na expedícii – nakladanie kartónov do kamiónov. Ženy sú ako obsluha – automatických liniek – kontrola linky, dopĺňanie obalov pri výrobe čokolád a pod. Alebo pri ručnej výrobe Mozartových gulí, a fúkaných vianočných figúrkach. Pracuje sa na tri smeny: 6oo – 14oo, 14oo – 22oo a 22oo – 6oo. Plat: 2700 euro/mesiac. Ubytovanie zdarma. Pošlite CV na: zarobotou@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 00420606366921

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme

ZŠ Rakovského v Praze 12 Modřanech přijme zaměstnance na pozice:
1. Kvalifikovaného učitele/učitelku pro I.stupeň
2. Kvalifikovaného učitele/učitelku do přípravné třídy
Nástup možný dohodou.

Děkujeme za nabídky

Region : Praha
Telefon : 775444616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz

Práce na hlavní pracovní poměr – KFC Praha Budějovická

Zodpovědnost Týmovost Flexibilitu Chuť učit se novým věcem

Region : Praha
Telefon : 724 611 057
Email : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu