Zobrazení dnes: 6821
Zobrazení včera: 11394
Zobrazení 2019: 3260913
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 62920336

ONLINE PŘÍJEM = Váš příjem navíc!

Region : Ústecký
Email : usdprijem@gmail.com

CHCETE PŘIVÝDĚLEK 15.000 - Kč??

Region : Karlovarský

Nabídka úvěru jednotlivcům bez protokolu

Uklízeč/ka

ZŠ Arménská hledá spolehlivé pracovniky na úklid. Jedná se o úkid tříd, kabinetů, soc. zařízení atd.

Region : Brno-město
Telefon : 775373274
Email : stantomas@seznam.cz

Nabídka úvěru mezi jednotlivci vážným

Ahoj, paní a mistrovská upřímnost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu 2% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkuji, že jste mě kontaktovali pro více informací PS: martova92@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 789876543
Email : martova92@seznam.cz

Práce na hpp - KFC Praha Arkády Pankrác

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 720021984
Email : lvohnicka@gmail.com

Práce na hlavní pracovní poměr – KFC Praha Budějovická

Zahrada

Hledám urgentně výpomoc na veškeré zahradní práce,hlavně sečení trávy s traktůrkem.

Region : České Budějovice

asistent/ka pedagoga 1/2 úvazek

Hledáme zaměstnance na pozici- asistent/ka pedagoga do velkého oddělení s inkluzivním vzděláváním – v rozsahu ½ úvazku, nástup možný ihned.
Výhodou je praxe s dětmi předškolního věku, vítáme i studenty VŠ.
V daném oddělení je 26 dětí, z toho 2 – 3 děti mají speciální vzdělávací potřeby.
Rozsah přímé práce – 18 hodin týdně, lze nakombinovat, třeba jen na dva až tři dny v týdnu – asistent pedagoga je doplňován dalším ½ úvazku, záleží na domluvě mezi těmito dvěma pracovníky, tak aby byl zajištěn celotýdenní provoz oddělení.
Odměna: dle platových tabulek: 8. platová třída, za ½ úvazek cca 9.000,- čistého.
Nabízíme: inspirativní kolektiv, supervize, mentoring, prostor pro osobní rozvoj.

Region : Praha
Telefon : 731181954
Web : www.skolka.org
Email : irena.holema@skolka.org

1/2 učitelský úvazek

Hledáme zaměstnance na pozici- učitel/ka do velkého oddělení s inkluzivním vzděláváním – v rozsahu ½ úvazku, s nástupem od 1. 10. 2019.
Rozsah přímé práce – 15 hodin týdně.
Jedná se o zajištění především odpoledního provozu, pracovní doba nejdříve od 11.00.hod. do 16.00. hod. , 1x týdně do 17.00.hod. , možné jeden den v týdnu volný.

Stavbyvedoucí -stavebni dozor

Pro učitele ZUŠ - přivýdělek od 9 do 11 hodin:

Hledáme interprety z řad učitelů na ZUŠ pro čtyřicetiminutová představení zaměřená na zdravotní prevenci. Účinkování probíhá v MŠ či ZŠ v okruhu do 50 km. Hodící se jen pro ty, kteří u hraní mohou zpívat, a mezi osmi písničkami povídat dle předlohy ze zpěvníků, o kterých je více na přiložené stránce www.5522.cz S úctou Jožka Zelený

Region : Jihomoravský
Telefon : 723983654
Web : www.5522.cz
Email : jozka.zeleny@seznam.cz

úklidové služby

Nabízím úklid v domácnostech i firmách. Praxi úklidu domácností 3 roky

Telefon : 704245753
Email : mirek.sc@seznam.cz

ASISTENT PEDADOGA

ZŠ a MŠ Chodov, Květnového vítězství 57, Praha 4 (500 m od metra C Opatov) hledá stážistu na pozici ASISTENT PEDAGOGA . Upřednostňujeme spolupráci na celý školní rok. Lze i dvojici studentů využít. Finanční ohodnocení - 8. pl. třída 1. st (21840 Kč) V případě zájmu, prosím, kontaktujte 222 365 075, nebo na email chodov@zskv.cz

Region : Praha
Telefon : 222 365 075
Email : chodov@zskv.cz

Tiskař

Náplň práce: komunikace a koordinace zakázek s teamem i klientem, řízení chodu zakázek, příprava a kontrola dat na tisk , tisk na velkoformátové tiskárně Mimaki a digitálním stroji Konica Minolta. Částečně: grafické práce, příprava zakázek na dílně, kompletace, řezání, balení , dokončovací práce atd.Znalost programů Adobe (indesign / illustrator / photoshop) výhodou. Zkušenosti s velkoformátovým tiskem a obsluhou strojů, pečlivost, spolehlivost flexibilitu, manuální zručnost

Region : Praha
Telefon : 739674424
Web : www.tisknirychle.cz
Email : info@tisknirychle.cz

Kuchař

Hledám práci na smlouvu nebo brigádu ...Je my 49 let umím českou kuchyni nástup možný po domluvě ...

Region : Praha
Telefon : 773938878

MŠ Praha 13 hledá kuchařku

Mš Praha 13 Stodůlky, přijme hlavní kuchařku, kuchařku na plný úvazek. Informace na tel.: 235513122, mob.:737734623.

Region : Praha
Telefon : 235513122
Email : reditelka@ms-pistalka.cz

Svářeč - záměčník

Svařování metodou TIG a MIG/MAG. Svařování převážně malých kusů v čistém prostředí. Požadujeme - pracovitost, pečlivost, odpovědnost, - schopnost chtít a učit se nové věci a technologie, - komunikativního týmového hráče, - aktivního člověka s chutí pracovat, - základní technické předpoklady, - svářečské průkazy výhodou, ale ne podmínkou

Region : Šumperk
Telefon : 606714695
Web : www.KOSTKAkolobezky.cz
Email : marek.kostka@kolobka.cz

Opatrovanie na 2 týždne

Ponuka opatrovania s nástupom od 14.09.2019 Rodina B. z Gschwendu, cca 58 km od Stuttgartu Plat: 1500 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup 14.9.2019 Turnus: záskok na 2 týždne Pacient: Pani– 87 ročná, 53 kg, 160 cm, začiatočná demencia, inkontinencia, stupeň opatrovania 3, pohybuje sa samostne Ďalšie informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 908737303
Email : register@euprogres.sk

Přijmeme pomocnou kuchařku

Do MŠ Praha 9 - Lehovec, Chvaletická přijmeme pomocnou kuchařku na 0,75 úvazku a to ihned.

Region : Praha
Telefon : 607220465
Email : ms.chvaleticka@seznam.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252  >>