Zobrazení dnes: 6538
Zobrazení včera: 11691
Zobrazení 2018: 3546057
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58368095

Operátor výroby-skladník

Region : Královéhradecký
Telefon : 800 128 128
Email : nabor@awaglobal.cz

Přijmeme kuchařku do mateřské školky

Přijmeme kuchařku do školní jídelny na plný úvazek. Nástup možný ihned.
Pracovní náplň-výroba a výdej běžných druhů jídel a moučníků.
Nabízíme příjemný kolektiv, dotované stravování, příspěvek na pracovní oblečení.
Volejte MŠ Praha 8 Šimůnkova 13
Pí. Hukalová tel. 728 109 287

Region : Praha
Telefon : 728 109 287
Email : jidelna@ms-simunkova.cz

Řidič MKD skupina C+E

Region : Jihomoravský
Telefon : 601561849
Email : brenet.zdrazil@gmail.com

Obsluha bistra Urban Fresh

Pracovní náplň: - obsluha zákazníků (požadujeme příjemné proaktivní vystupování) - práce s pokladnou - příprava prodávaných produktů

Region : Praha
Telefon : +420 777 952 141
Email : kureneva@urbanfresh.eu

učitelka mš

MŠ Dolinka v Praze 4 - Komořanech hledá paní učitelku na plný úvazek. Nástup nejpozději od listopadu 2018 (možno i dříve, dle dohody). Požadujeme spolehlivost a kladný přístup k dětem. Praxe vítána.
Nabízíme hezké a přátelské prostředí, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.
Nabídky posílejte na mail: starkova@zskdolum.cz.

Region : Praha
Telefon : 724724330
Email : msdolinka@zskdolum.cz

Geodet

spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B, vzdělání v oboru geodézie

Region : Ústí nad Orlicí
Telefon : +420 739 212 606
Web : www.geodes.cz
Email : geodes@geodes.cz

Asistent pedagoga

Dobrý den,hledám pro svého 4letého syna asistenta pedagoga do MŠ Rumunská v Čelákovicích.Je to na zkrácený úvazek (20.týdně).

Region : Středočeský
Telefon : 774203300
Email : luciesochurkova@email.cz

Obchodní zastupkyně/zástupce - čechy

- dobré komunikační a prezentační dovednosti - reprezentativní vystupování a upravený vzhled - rozvíjet dovednosti v oblasti prodeje - vysoké pracovní nasazení - řidičský průkaz sk.B - práce na ŽL - spolehlivost - předchozí zkušenosti v oboru výhodou

Telefon : 558 341 277
Web : www.bradop.cz
Email : romana.pirova@bradop.cz

Operátor call centra

Region : Praha
Telefon : 775004513
Email : janota@trench.cz

Konkurz na ředitele/ku Mateřské školy Želeč

OBEC ŽELEČ, okr. Prostějov
vyhlašuje konkurz na ředitele/ředitelku Mateřské školy Želeč, okres Prostějov, příspěvkové organizace

Předpokládaný nástup do funkce : 11.1.2019

- vzdělání a praxe dle zákona č.563/2004 Sb.,
- znalost školských předpisů a problematiky řízení daného typu školy
- občanská a morální bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav

Písemné přihlášky (s uvedením kontaktní adresy a čísla telefonu) lze doručit osobně nebo doporučeně poštou nejpozději do pátku 26.10.2018 do 12:00 hodin v zalepené obálce na adresu zřizovatele - Obec Želeč, Želeč 62, 798 07 Brodek u Prostějova.
Na obálku napište: „Konkurzní řízení – ředitel/ředitelka MŠ Želeč – Neotvírat“.

Informace na tel.: 724 183 836 nebo 582 370 254 nebo na www.zelec.cz

Region : Prostějov
Telefon : 724183836
Web : www.zelec.cz
Email : obec@zelec.cz

Řidič VZV

Zaměstnáme řidiče s průkazem VZV nad 5 tun. Místem výkonu práce je Ostrava-Radvanice.

Region : Ostrava
Telefon : 774 729 210
Email : personalni@pmb-zos.cz

Hledáme spolehlivou paní na úklid školky

Mateřská škola v centru Prahy na Malé Straně přijme spolehlivou, pracovitou paní s kladným vztahem k dětem na úklid školky. Plný pracovní úvazek, nástup možný ihned.
Nabízíme krásné prostředí, vstřícné jednání a příjemný kolektiv.
Nabídky telefonicky nebo e-mailem.

Region : Praha
Telefon : 257 533 755
Web : www.msletenska.cz
Email : msletenska@seznam.cz

pomocná síla

Hledáme na zkrácený úvazek do školní jídelny paní na pomocné práce ,praha 9-černý most ,od 1.1.2019.

Region : Praha
Telefon : 281090576
Email : jidelna@zsvybiralova.cz
Datum vložení : 08:55 14.09.2018Detail >>

Hledáme paní učitelku Praha 5

Dobrý den, do našeho kolektivu hledáme posilu-hodnou a spolehlivou kolegyňku. Nástup během září. Prosíme, zašlete CV, rádi se s Vámi osobně potkáme.

Region : Praha
Email : evipavli@centrum.cz

Doučování- Centrum Beruška v centru Prahy

Dobrý den,

centrum Beruška Vám nabízí různé kroužky pro děti v Mš a Zš v Praze a okolí.
Kontakt na paní ředitelku jenom přes e.mail.Předem děkuji.

Region : Praha
Email : office.hudebnicentrumberuska@gmail.com

Team leader call centra

Damedis s.r.o je stabilní česká firma rodinného typu zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren. Jsme vlastníkem značky PrintLine - top značky v oblasti alternativních náplní do tiskáren. Získali jsme certifikát Czech Top 100 a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v ČR. Do našeho call centra v Brně hledáme Team leadra, jehož hlavním úkolem bude vedení svěřeného operátorského týmu se 4 - 6 zaměstnanci. Bude zodpovědný za jeho výkon i pohodu, rozvoj i motivaci. Hledáme především parťáka, který mezi nás zapadne! Náplň práce: - vedení a rozvoj teamu operátorů - zvyšování efektivity, hledání nových cest - pravidelná ZV, hodnocení kvality hovorů - reporting - monitorování a plnění plánů - akvizice potencionálních zákazníků - agenda spojená s obchodní činností Požadujeme: - praxe na obdobné pozici - středoškolské vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání - prokazatelné výsledky z předchozích aktivit - znalost práce na PC - zodpovědnost - cílevědomost - týmový hráč - tah na bránu Výhodou : - výhodou znalost distribučního prostředí IT - výhodou znalost segmentu tiskáren a tiskového řešení - práce v IS Pohoda - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - bonusy, bezlimitní prémie - HPP - mobilní telefon - rodinné prostředí, příjemný kolektiv, který se umí bavit - 25 dní dovolená - možnost osobního a profesního růstu - sleva na firemní výrobky - bonus za odpracované roky - bonus za doporučení zaměstnance - plat: 25.000 - 35.000 Kč. Své životopisy posílejte na ferusova@damedis.cz.

Region : Brno-město
Telefon : 607507105
Email : ferusova@damedis.cz

Hledám hlídání pejska

Hledám milou paní nebo pána na hlídání pejska od pondělí do pátku(24 hodin denně) za finanční odměnu.Rasa Anglický Kokršpaněl.Je hodný,s ostatními pejsky se většinou bez problémů snese.Pouze Rožmitál pod Třemšínem a blízké okolí.Vhodné pro důchodce se zahrádkou.Tel.739 308 996

Region : Příbram
Telefon : 739308996

Hledam brigadu ve skolce uklid,pomoc s detmi,vypomoc v kuchyni

Hledam brigadu ve skolce uklid,pomoc s detmi,vypomoc v kuchyni pouze Praha 5 stodulky a okoli ci Repy,Ruzyne.nejlepe od 7-11 hod dopoledne dekuji za nabidky,Drive jsem pracovala jako ucitelka v materske skolce ale potrebne vzdelani bohuzel nemam.

Region : Praha
Telefon : +420776412050
Email : gabcarekenova@seznam.cz
Datum vložení : 14:01 13.09.2018Detail >>

Datum vložení : 14:00 13.09.2018Detail >>